Desperados

Blog - DJ Stame

 • Magické leto 2013 | 8. 11. 2013

  Užite si ešte raz najväčšiu párty leta, ktorá sa konala na konci augusta pod bratislavským UFOm na pláži. Toto bola Dance Exxtravaganza Live a ja Vám ponúkam hodinový video záznam môjho setu ktorý natočila GLUUU.TV:)

  Počujeme sa už túto sobotu na Europe2, Stame:)

 • Dance Exxtravaganza Open Air! | 2. 8. 2013

  Pre velký úspech sa párty Dance Exxtravaganza vracia už dnes 2.augusta na Zelenú Vodu. Pripravte sa teda na prvý velký žúr pod holým nebom na začiatku augusta. Okrem mňa nájdete za mixom dja Pica a o support sa postarajú DREY a Marco Van Polo! Počasie nám má priať celý deň a celú noc, tak teda je sa na čo tešiť. Bude to proste hudobný MASAKEEER !!!

   

  Tešíme sa na Vás:)

   

  Dance Exxtravaganza na Zelenej Vode

   

  Piatok 2.august, Koliba-Pláž Perla, Zelená Voda

  djs PICO, STAME, DREY, MARCO Van POLO

  Dance Exxtravaganza - Fashion Sound OPEN AIR!

 • V piatok nastane v Bystrici hudobné šialenstvo:) | 9. 5. 2013

  V klube Ministry of Fun sa už tento piatok 10.mája predstaví holandská dvojica W&W spolu s tureckým djom menom Ummet Ozcan. Line up doplnia aj Jaz von D, Dave a moja maličkosť...

  Dajte si zatial menší warm up!

  Ministry

  Vidime sa v Banskej Bystrici, Stame :)

 • Eton Messy | 26. 2. 2013

  Opäť pozdravujem všetkých fanúšikov kvalitnej hudby. Aj tento krát mám pre Vás dobrý tip kde hladať skvelé oddychové beaty, ktoré ale chytia za srdce...Celý svet sleduje youtube kanál Eton Messy a verím že tak urobíte aj Vy :) Príjemné počúvanie a ´´čilovanie´´praje Stame..

  Tu je nejaká ta vzorka ...

 • Štartujeme víkend :) | 25. 1. 2013

  Párty víkend je tu! Už dnes večer /25.1./ ma nájdete za mixom v najmodernejšom klube na Slovensku, konkrétne v Ministry Of Fun v Banskej Bystrici a hneď v sobotu po 22hej budeme spolu žúrovať na frekvenciách E2 s reláciou Dance Exxtravaganza.

  stame at ministry

  Teším sa na Vás, Stame :)

 • Silvester s Dance Exxtravaganzou | 28. 12. 2012

  Rok 2012 bol pre DEXX veľmi výrazný. S eventom Dance Exxtravaganza Live sme pochodili celé Slovensko, odohrali sme živý prenos z festivalu Beefree či z pláže pod Ufom, ale jedným zo silných zážitkov bolo aj vystúpenie v klube Papaya na chorvátskom ostrove Pag.

  Už túto sobotu si budete môcť zaspomínať na leto, pretože si odohráme záznam z Pláže Pod Ufom v Bratislave, kde bola atmosféra viac než elektrizujúca :)

  Sobotnou reláciou ale nič nekončí. V pondelok 31.12. sa na Vás z frekvencií E2 vyrúti až osem hodinová show Dance Exxtravaganza kde vám odprezentujeme a zahráme to naj za dobu pôsobenia práve tejto show. Tie najlepšie mixované sety a skladby vám na Europe 2 budú mixovať Pico a Stame, ďalej naši rezidenti Robbie, Fester a špeciálny hosť-švédsky producent a dj Marcus Schössow !

  Na Vašich chatách a domácich žúrkach nás môžete na Europe 2 začať počúvať výnimočne už od 20:00 a nový rok budeme oslavovať až do štvrtej hodiny rannej :)

  Tak nezabudnite ladiť Europu 2 aj na Silvestra!

  S pozdravom Stame:)

 • Živý prenos z Košíc! | 15. 11. 2012

  Už o pár týždňov zažije hlavné mesto východného Slovenska exxkluzívnu párty v podaní rádia Europa2 a relácie Dance Exxtravaganza. DEXX Live a teda všetko čo k tejto žúrke patrí zažijete 15.decembra v košickom klube EXIT, predstavia sa Djs Robbie, Fester, Pico, Stame a miestny rezident Matt De La Peet. Tešte sa na špeciálne upravený stage ale hlavne na to, že táto párty sa bude prenášať naživo do celého Slovenska prestredníctvom rádia Europa2. Tak nezabudnite a zapisujte dátum 15.12.2012, klub EXIT, Košice, Dance Exxtravaganza Live!

  Viac info TU

  dexx Kosice

  Teším sa na Vás, Stame:)

 • Další hudobný kúsok do zbierky:) | 27. 9. 2012

  Dvaja naozaj mladí producenti opäť dokázali že začať produkovať kvalitnú hudbu môžete velmi skoro . Jediné čo potrebujete, je dobrý nápad! Aby som bol konkrétnejší jedná sa o dvoch bratov z  UK (opäť raz to Anglicko:)))

  Ja Vám ponúkam jeden z ich podarených počinov, aj keď je pravda že všetko čo zatial spáchali si naozaj idem:)

  DISCLOSURE - Blue You

   

  Všetky ich tracky samozrejme nájdete na youtube a čo to Vám zahrám aj túto sobotu v dexx na Europe2 už po 22hej.

  Tak dopočutia priatelia:) Stame

   

 • Roadshow pokračuje:) | 4. 9. 2012

  12 hodinovlá last summer party v meste Žilina a živý prenos v rámci relácie Dance Exxtravagnza! To všetko je pre Vás pripravené už na najbližšiu sobotu v kluboch Lazo Plazo a následne v Miami Clube.

  Štartujeme hneď v Lazo Plazo od 7:00, kde prebehne autogramiáda moderátorov rádia EUROPA 2. Párty odštartujú rezidentný dj a dj Marco.

  Následne pokračujeme v klube Miami od 21:00 kde sa za mixom predstavia aj Pico a Stame (dance exxtravaganza live)

  Všetko podstatné nájdete TU !

  A takto sme to odpálili naposledy....:)

  Teším sa na Vás! Stame:)

   

   


 • Pláž pod Ufom si dáme ešte raz:) | 20. 8. 2012

  25. augusta, čo je už najbližšia sobota, sa opäť vidíme na Europa2 pláži pod Ufom v Bratislave. Zopakujeme si teda neskutočnú atmosféru a žúr ktorý sa tam konal naposledy. Štart je naplánovaný na 20:00 kedy sa prestavia djs Pico, Stame, Fester, Robbie, Eruvie a taktiež aj rezident klubu Ministry of fun, BB dj Izzy.

  Europa 2 plaz pod Ufom

  Spomínaný klub Ministry sa postará nielen o masívny soundsystém, ale aj o naozaj skvelý vizuálny zážitok. Nebude chýbať svetelná show magických rozmerov a stage aký môžete vidiet len na velkých festivaloch v zahraničí:) A nezabudnite že celú túto párty budeme prenášať aj naživo na rádiu Europa 2 v rámci relácie Dance Exxtravaganza..... ps zatial sa navnaďte videom z poslednej dexx na pláži:)

  dexx na plazi

  Teším sa na Vás, stame:)

   

 • Chorvátsko nesklamalo! | 23. 7. 2012

  Zastúpenie slovenských fans v Chorvátsku v klube PAPAYA, Zrće Beach na ostrove Pag bolo viac než uspokojujúce:) V klube bolo viac ako 2500 partypeople z celej Európy! O to lepší pocit na pódiu počas hrania v najväčsom klube na chorvátskom pobreži. Dance Exxtravaganzu Live ste tam mohli zažiť minulú nedelu, ale pokial ste nás nestihli nič sa nedeje o rok sa v klube PAPAYA vidíme opäť v rovnakom zložení...Pico, Fester, Robbie a Stame:)

  Dance Exxtravaganza at Papaya

  Pre vypočutie môjho setu z klubu Papaya kliknite sem:)

  V plnom nasadení pokračujeme aj tento víkend na festivale BeeFree na piešťanskom letisku. Mňa si tam budete môcť prísť vypočuť už v piatok na Techhouse.sk stage a následne na druhý deň v sobotu Vás čaká masívna párty!!! Dance Exxtravaganza so živým prenosom vysielaným na Europe2 od 22:00 až do 03:00 (Pico/Stame/Robbie/Fester a špeciálny hosť Genix(uk).

  Takto nejak to fungovalo na Beefree po minulé roky (Stame and Grafik Live at Beefree2010)

   

  A aby toho nebolo málo 4.augusta sa počujeme na Pláži pod Ufom v Bratislave, bližšie info v ďalšom blogu.

  Tešim sa na Vás, Stame:)

   

 • BeeFree! | 22. 6. 2012

  Najväčší festival elektronickej hudby na Slovensku sa blíži!!!

  Open air s dlhou tradíciou, ktorý vystriedal viacero lokalít sa bude tento rok konať na piešťanskom letisku koncom júla. Presnejšie 27. a 28. júla a to non-stop na piatich stageoch ktoré budú zastupovať rôzne žánre tanečnej hudby. Nebude chýbať ani Dance Exxtravaganza Live:)

  Celý line-up a zoznam djs:

  beefree

  Vidíme sa v Piešťanoch, Stame:)

Predchádzajúce | 1  2  3  4  5  6  7  | Ďalšie