Blog - Dominika Dadíková

 • Ako som sa s koňom zrazila... | 15. 4. 2014

  Na pumpe! Normálka idem si tankovať do svojho 4-kolesového tátoša a vedľa mňa tankuje kôň. Teda akože netankoval že naozaj, ale stál hneď vedľa stojana na dízel.
  Pozrela som sa doľava, doprava, potom na brácha že či mi nešibe a vidí to aj on - a on tiež kukal jak prasa po prvej rane :D Tak už som pochopila, že sa mi nesníva..a že takéto niečo môžem zažiť len v Meste snov, v Píčšanoch :p
  Aha!
  horse

  Vaša vybúraná Domi

 • Určite choďte do kina! | 3. 4. 2014

  Film HER/Ona určite musíte vidieť&počuť! :D
  Už dlho som nevzhliadla niečo tak vtipné, zimomriavkové, reálno-nereálne.. a Scarlet Johansson má total brutal sexy erotikuš hlas :D aaach, fakt sa pobavíte bez rozdielu pohlavia :)
  Dávam mu 9 z 10 bodov, ten bod som strhla len preto, že hlavného hrdinu Joaquina Phoenixa by som prezliekla a oholila :D :D :D
  Gate mal celý čas až na bradavkách a fúziky jak druhotriedny uchylák :-)))))))
  Ale inak TOPka! Made my day :D
  VAROVANIE Ministerstva hjumoru: Hrozia vám 2-hodinové záchvaty smiechu! :p
  film Her
  Vaša kino-maniačka Domi

 • Apríl 2014 | 28. 3. 2014

  ..bude plodný! Teda nie žeby som vo svojom okolí zaznamenala zvýšenú rodivosť, ale..narážala som skôr na svetové a medzinárodné dni. A v apríli ich bude požehnane, môžete si vybrať, ktoré budete oslavovať (aj keď Slovák si dôvod na oslavu&drinkovanie nájde vždy a hocijaký :D)
  Takže tu to máte spísané a podčiarknuté:
  1.apríl – Deň bláznov

  7.apríl – Svetový deň zdravia

  16.apríl – Svetový deň hlasu

  18.apríl – Medzinárodný deň žonglovania

  23.apríl – Svetový deň knihy

  24.apríl – Svetový deň skautov

  29.apríl – Svetový deň tanca

  Tak čo, idete do oslavovania so mnou?! :-))))))))))))
  A hlavne nezabudnite, 23.apríl - tam nepijeme! :-) aha!
  blaznivy


  Vaša aprílová Domča

 • ! ! ! o mne ! ! ! | 13. 3. 2014

  Takto to cítim ja:

  motto
  Ak poznáte nejakého divočáka, odkážte ho na môj fanpage:
  Europa 2 - Dominika Dadíková

  Vaša neskrotná Domi

 • Jeden fajnový utorok! | 4. 3. 2014

  K utorku nemám nejaký špeciálny vzťah..nič spešl sa mi k nemu neviaže.
  Až prišiel utorok 4.3.2013 a ja som sa výrazne socializovala. Ja som totižto v poslednej dobe troška nespoločenská, keďže mám spánkový deficit. Miesto kávičkovania radšej poležkávam na kvalitnom matraci :-)
  Ale ten posledný utorok..stál za to. Začal sa už ráno, kedy k nám do ZOO rána prišla moja milovaná Celestička. S novým singlom I´m not sorry a s brutáááál vlasiskami, ako vždy. Takže som vychytala pár priateľských objatí hneď zrána.
  Potom som sa išla vyspať so svojou posteľou, a utorkové popo mohlo pokračovať pokecom s mojou obľúbenou čajkis manažeris Aďou..zhodou okolností robí PR Celestíne, takže sme si dali spicha v luxus hotelovi a kým Cel debatovala s novinármi, my sme rozoberali život. Zo všetkých strán.
  Medzitým sa tam zastavil môj budúci manžel Miško Dušička, aby dali nejaké spoločné foto. Nie so mnou, ale s Cel. Ale keď tam už bol..zneužila som ho (na foto) aj ja :-D
  A do trojice sme si dali zdravú obedo-večeru v Eurodiere aj s kamoškou novinárkou Zuzu, hneď potom ako vyspovedala našu čajkis speváčkis.
  A vlastne čo toľko opisujem..tu máte môj fajnový utorok v obrazoch :-)
  utorok
  Tak aj vám želám samé príjemné a objímacie utorky!
  A nielen utorky..ale aj stredy, štvrtky etc. 365/7/24 :-)

  Vaša vyobjímaná Domča

 • …skoro ako Winnetou v najlepších rokoch! Ale fakt len skoro… | 19. 2. 2014

  Tak už mám za sebou tenkrátpoprvé!
  Fajčila som fajku mieru a.k.a. vodnú fajku s melónovou príchuťou v čajovni :D
  A sklamaná som zo seba. Lebo mi to vôbec nešlo. Haraburdičky moje ťahali ako Winnetou v najlepších rokoch, a mne iba taký malý dymík vždy vyšiel..tak sa mi smiali, že už vedia, prečo nemám frajera :D
  Veď posúďte sami:
  čajovňa

  A pre porovnanie dym mojich haraburdičiek :D
  vodná fajka

  Vaša Ribaňa Domi

 • N-ŠOČI 2014: Fakt to nie som ja! | 10. 2. 2014

  Olympiáda v plnom prúde a mňa už pár hodín bombardujú telefonáty, smsky a whatsAppy, že čo mám so Zdenom. Nie s tým z Popradu, ale s Chárom.

  Takže takto verejne dementujem,
  že tá fešanda po Zdenovom boku nie som JA! :D bohužiaľ...

  A ani tá kočka po Bohušovom boku nie som JA! :D našťastie...


  Sochi 2014

  Ale váááážne ma to pobavilo! Ď za kompliment hehe
  Vaša olympionička Domča

 • End of story! | 29. 1. 2014

  Nasledujúce 2 dni sa niesli v duchu hesla: „čo ma nebolí, nie je moje!“. Stále som jajkala, ochkala a vzdychala ako bežný chlap, keď dostane soplíky! :-)
  Cestu domov som zvládla vďaka tým malým odporným ružovým tabletkám, ktoré už tak dobre nezaberali.. asi to bude tým, že som ich už nezapila šampusom, jups :D
  A potom som volala mojej sexy Tine a ona sa ma spýtala s budhistickým pokojom v hlase a úsmevom na tvári (ja som to fakt videla cez ten telefón, že sa rehoce), že či ju teda zajtra ráno o pol 8 prídem pozrieť. Chápete?! Ona sa tvárila ako keby išlo o kamarátske posedenie pri latté mačiatku, a nie o môj život! No dobre, už sa zasa mením na chlapa.. ale fakt som sa bála!
  Tak som ráno vstala, namaľovala som sa, učesala a až potom si umyla zúbky. Asi si poviete, že mi šibe, načo sa tak parádim k zubárke, že? Takto vám poviem – Tina si vždy potrpela, aby som vyzerala, keď s ňou niekam idem. Asi jediný človek, ktorý ma dokázal prinútiť dať si špirálu na mihalnice a pohľadať v slovníku cudzích slov kľúčové slovko „hrebeň“. Tak som ju nechcela sklamať ani tentokrát a urobila som zo seba človeka, aj keď ten výraz smrtky mi na kráse a mladosti veľmi nepridal.
  Potom to už išlo rýchlo. „Ako sa máš, moja? No čo sa ti to stalo? Ukáž, otvor ústa. Uhm. To bude v poriadku! Tak na 10 minút práce. Sestrička, opravíme tejto peknej slečne šestku vpravo dolu, nech sa môže znova radostne usmievať!“ A bolo. Akože nikto tu neocenil môj 48 hodinový strach, ani sa mi nikto nesmial (to je čudné, že?), iba sa moja sexy Tina zatvárila trochu vážne, že ešte sa na to musí pozrieť, lebo tá dolná sánka dostala nárazom zabrať.
  Jáááj a ja som vám zabudla opísať, že ako prebiehalo prijímanie pacienta do kresla smrti?? Hlava jedna deravá, toto musíte vedieť, lebo som sa asi druhý krát vo svojom živote cítila ako V.I.P. (vysoká i prísna). Skrátka vošla som na kliniku, dala som si krásne modré hygienické návleky na moje snehové papučky, Tina mi vzala bundu a kabelku, jedna sistrmm vypýtala údaje a nahádzala ich do kompu akým by neopovrhol stredný stupeň ajtíčkára, a ďalšia sympatická slečna v bielom (áno, rátate dobre – už tretia osoba) ma s bezchybným úsmevom č.6 pozvala do kresla smrti. Tam sme to s Tinou zhodnotili na spomínaných 10 minút, a kým prišiel Mr.Toothmaster V.V.I.P. (veľmi vysoký i pekný), teda pán mangel a zubník v jednom, tak som si do vedľajšej miestnosti odskočila na rontgen. A ja som sa celý čas cítila strašne dôležito. Lebo veď sa o mňa starali ako o svoju, Tinu to bolelo asi viac ako mňa (lebo stále sa ma pýtala – „Domi, všetko v poriadku?“) a tá výbava kliniky a milí ľudia... No a potom mi povedali, že takýto servis je u nich bežný. A ja som sa opýtala, či sme na Slovensku alebo som mŕtva a ocitla som sa v zubárskom nebíčku.
  Takže takto, vážení. Keď zubár, tak jedine moja sexy Tina! Ani raz ma to nebolelo, prisahám! Inak by som ju pokúsala do prsta! Lebo ja sa bolesti bojím ako podnikateľ daňovej kontroly a tu sa mi venujú tak, že nemám čas ani sa báť. A to ani nejdem hovoriť, že sa Tina pustila do údržby mojej celej zubnej karty, už som u nej odvtedy bola 2x, odstránila mi vodný kameň (ehm, teda zubný), povymetala vrtáčikom nejaké záhyby na zúbkoch a pozvali ma na večeru (!!) k nim domov, kde sa v kuchyni činil jej zákonitý. No nenaštvala by vás taká dokonalosť?! A viete čo? O týždeň idem zasa. Lebo ich mám rada. A tiež preto, lebo sa Tina rozhodla, že ma chce vidieť častejšie, tak sa mi vždy trošku povŕta v ústach, a potom dáme kávu. No nemilujte ju! :D


  zubárka

  ha-ha, aj diplom som dostala! Lebo som neplakala, ako iné deti! :D

  Vaša zubatá Domi

 • Šťastný, veselý... a štrbavý! Pokračovanie č.1: Ako som poboškala svah! | 15. 1. 2014

  A tak sme sa pekne krásne prepili (teda premotali) až k silvestrovaniu. Ja som vzhľadom na spoločenskú únavu v dňoch predošlých nepopíjala príliš veľa, a to bola chyba. Hneď sa dozviete prečo!
  Ako som vám už spomínala, išli sme tam hlavne kvôli lyžovaniu (teda asi 2 kusy z 27 kúskov mali tento plán A), takže sme bývali hneď vedľa svahu. Teda predstavte si to takto: všade okolo blato ako na bágrovisku, a uprostred jeden biely umelo zasnežený pásik. Takže lyžovačka ako Brno! No a presne opolnoci sme si tam buchli nejaké to šampíčko alebo dve, zagratoželali si, vyobjímali sme sa ako v klube anonymných alkoholikov a keďže sme mali so sebou aj sáčky a šmýkačkové taniere, išli sme opáčiť ten umeláč. Teda sňah. Tak som sa aj ja spustila cca 3 a pol razu ale už sa mi viac nechcelo, tak som sa postavila pod svah (chrbtom k nemu, inteligentka), že idem kukať na tých žúrujúcich pod nami, čo sa tvárili, že disco na snehu je TOP. Kukám, kukám a zrazu spoza chrbta krik: „Domčaaaaaaaa, uhniiiiiiiiiii!“ A Domča uhnila a neuhla. Amen. Asi 5 sekúnd tma. Potom som sa prebrala. Dámy a Páni, ja som poboškala svah! A rovno bradou, veď načo by som tlmila pád labkami. Prvé čo mi napadlo v tej trme-vrme, že „nerev moja, je tu kopec ľudí“, a potom som sa rozrevala. Chválabožku, jazyk som si neodkusla, ale nahmatala som si na ňom kúsok zubu. Uáááááááááááááááááááá a už som revalaaaa, jak maláááááááá :D
  Zo 6-stky vpravo dole odlomené. A ja som v tej chvíli ani tak nemrnčala od bolesti ako od strachu. Lebo veď poznáte moje heslo: mŕtvy zubár, dobrý zubár. A ja som sa už v duchu videla, ako sedím na tom kresle smrti a kúšem ho do prsta. No vtom som si spomenula na moju sexy zubárku Tinu (v duchu som sa pousmiala), a hneď ako zabral červený ibáč som už riešila, že mám rozmazanú špirálu pod očami ako silvestrovská chudina. Pravda je taká, že už som v silvestrovaní na maximum nepokračovala (lebo šok pominul a ja som zistila, že mám: rozrazenú dolnú peru, narazené rebrá a ľavé rameno, rozbitú bradu a inkriminovaný kúsok zubu som síce prehltla, ale spodná sánka bolela ako keby mi Tomi Kid napravil fasádu). Tak som si iba nadopovaná ružovými tabletkami ľahla do postele a počúvala zvuky a komenty dekadentnej zábavičky z vedľajšej izby, kde sa moji kamoši tvárili, že „nevadí, že nepije-aspoň nám viac zostane“ :-)))))))))))

  Chcete vedieť, či som sadla sexy Tine do kresla smrti a či som ju od bolesti pokúsala do prsta??! Tak si tento blog nalogujte aj o týždeň..a dozviete sa detaily :-D

  P.S.: K tejto udalosti nebudú pripojené žiadne fotky. Silvestrovská chudina sa odmietla (na sklamanie všetkých účastníkov chatovania) fotiť!!!! :-D

  Vaša štrbavá Domi

 • Šťastný, veselý...a štrbavý! | 6. 1. 2014

  Teda nie že by som vám takýto rok 2014 želala. Ale u mňa sa tak začal :D Ale poďme pekne od A po Z (ako zub).
  Na tú koncoročnú chatu som sa tešila ako somálec na kilo jasmínovej ryže.. skrátka mal to byť pre mňa sviatok, vrchol roka 2013, ktorý bol viac-menej (ale skôr viac ako menej) na houby.
  27 bláznov sa vybralo na jednu chatu.
  5 dní total metal, hardcore a anarchia v jednom. Začalo to už po ceste..vzhľadom na slabé držáky niektorých účastníkov zájazdu sme stáli na každej druhej pumpe (nebudem menovať, že Itcho!! :) Každopádne, tak sranda trasu NR – Ždiar som ešte nezažila.
  Chatovanie (čítaj četuvanie) prebiehalo štandardne. Do hodiny sme nemali šoféra, do dvoch hodín takmer nikoho, kto by nerobil hluk s decibelmi nad 1 487. Asi preto to pani domáca znášala veľmo ťažko. A takto to pokračovalo až do druhej hodiny rannej, kedy dostala záchvat. Vynadala nám do Maďarov aj s jedným nepekným prídavným menom (BTW nikto z nás nevie okrem keseném sýpem, serétlek a tešik v tejto hatlanine nič), tak neviem prečo zvolila práve túto národnosť, tetuľa nešťastná. Takže hlavy horúce a nie príliš triezve riešili v ranných hodinách, či ideme preč a kam vlastne, lebo sme nerátali, že budeme mať v chate pribalenú aj tetu domácu s citlivými sluchovodmi. Napokon sme si povedali, že ráno triezvejšie než večer a riešenie tejto situešn sme nechali na potom. No a potom bolo ráno. A raňajky boli tradičné, becherovkové..takže sme sa rozhodli napriek všetkému (a domácej) zostať tam, kde sme..lebo sme o5 nemali šoféra a lebo.. nájsť chatu deň pred Silvestrom je úloha pre NADčajkis manažeris :D Takže ani ja som to nezvládla.


  Inak toto je story na pokračovanie, tak si pár dní počkajte..tu máte zatiaľ pár SOBER foto:

  silvester
  Toto je ešte po-cestná pumpová.. :D
  gitara

  A toto je žúr č.2 :D OMG ten pohľad... :)

  Vaša chatuvačka Domi

 • Vianoce na maxx! | 23. 12. 2013


  No áno, ani tento rok sme sa tomu nevyhli..zháňanie darčekov, brutal kolóny všade a stále, následné balenie darčekov, potom upratovanie, pečenie, varenie, púšťanie kapra, posledná kvapka trpezlivosti pretečená, takže aj predvianočná hádka si našla svoje tradičné miesto v tomto nabitom harmonograme.. a už sú tu!

  Takže HAPPINESS, úsmev číslo 63, stôl plný dobrôt, nejaká tá koleda z xmas streamu E2, mrte rozprávok v telke a dobrí ľudia naokolo (teda minimálne lepší ako inokedy, lebo všetci sa fakt snažíme), rozbaľovanie darčekov, hííkanie aj plač, že Džízs zasa nenašporil na tú novú PS4..

  Ale o tom to je..o celom tomto harmatanci okolo a o rodine, pohode, oddychu, koláčikoch a následných permanentkách do fitka..skrátka užívajte si to so všetkým, čo k tomu patrí..lebo to nie je málo!
  Tak šťastné a veselé, hlavne zdravé a oddychové :D
  Mám vás raaaad :D ňuňuňuuu

  A tu sú koláče z mojej kuchyne:
  kolace

  A takto nás vianočne zanimoval kolega Atti, šikovník jeden:
  cover

  Vasa xmas Domca..

 • 3 mjúzik bejbís sú na svete! | 12. 12. 2013

  Každý kto raz sedel v mojom aute vie, že 90% CDčok v ňom, je slovenských! Ja skrátka milujem a podporujem slovenskú hudbu. A tento týždeň som to mohla aj verejne prezentovať.

  Utorok 3.12. moderovačka krst #NOVÁ Domčuchy Mirgovej (odpadla som z tejto ženy, čo mi je ako sestra)


  Streda 4.12. moderovačka krst DIVADLO BLÁZNOV mojej kapelky Jamestown aj s Romčíkom Juraškom (toto boli čisto zimomriavky na tele aj na duši, lebo veď viete..)


  Štvrtok 5.12. moderovačka krst WHERE I BELONG našej kamky Celestičky Buckingham aj s Tomom Džuríčekom.

  Každý tento krst bol pre mňa iný, v niečom špeciálny a výnimočný, ale na každom som sa cítila ako doma medzi kamošmi a rodinou, a hlavne som sa neskutočne tešila, že sme na svet priviedli 3 nové prudko počúvateľné slovenské mjúzik bejbís.. jaaajha zasa mám zimomriavky, keď to píšem..tú máte fotodôkazy:
  krst

  Myslím, že to vidieť aj cítiť z fotiek, že tieto dve D&D sú ako sestry.. :) mojaaaaaaaaa milovaná Domčucha je veľká P.A.N.I. :)

  krst

  Tu som za hrdú Čajkis Manažeris, lebo moja kapelka Jamestown ma v ten večer dojala až k slzám..a ako vidíte, bol to E2 žúr, lebo všetky moje obľúbené haraburdičky boli prítomné! :D

  krst

  A pár fotos z backstagu mám aj s Cel a to nehovorím, že aj Majk sa chcel so mnou fotiť :D

  No povedzte, nie je ten život fasa? Teraz mi v aute dookola hrajú len tieto 3 albumy..ozaj, už máte vianočný darček pre kamošku/kamoša? :D

  Vaša slovak-mjúzik-pozitif Domča

Predchádzajúce | 1  2  3  4  5  ...   13  14  15  16  17  18  | Ďalšie