Desperados

Blog - Dominika Dadíková

 • Áčko pozitif :-) | 16. 8. 2014

  Jeden jediný raz som ležala v špitáli. Bolo to tesne pred 18-stkou (po tom, čo som odpadla zo silnej dehydratácie vysušená ako slifka vo vianočnej kapustnici), a tak ma ako neplnoletú poľahli do detskej nemocnice v Meste snov. Mali tam straaašne malé záchodíky, veď ako pre škôlkárov a ešte menšie mini sprchy. Takže keď som sa náhodou odhodlala na nejakú hygienu, trčala som od pol pása hore a kývala sestričkám do ordinácie.
  Po 10-tich rokoch som poputovala rovno do tej dospeláckej verzie sterilných priestorov. 
  Aby sme to mali ošéfované krok po kroku. V stredu som absolvovala (tiež tenkrátpoprvé CTčko) a vo štvrtok som tesne PRED zaľahnutím PO rannej šou napísala doktorovi smsku, že čo sa neozýva s výsledkami...že či tam ani ten špagát čo mi drží uši pokope nenašli v tej hlave. A upadla som do sladkého spánku, nadlho posledného. Keď som sa o pár hodín (presne tri) zobudila, na mojom mobilnom aparáte svietilo asi 300 tisíc neprijatých hovorov a správa od doktora „volaj s5, ASAP!“ 
  Bloncke stále nedopaľovalo a s humorom zavolala späť. Smiech ma prešiel po prvej kontrolnej otázke: „Domča, sedíš?!“ Sadla som si. Pamätám si slovné spojenia ako: trojitá zlomenina lebky, odtrhnutá horná čelusť, posun o 8mm, operácia, dýchaj, neplač, zajtra do nemocnice atď.
  Najprv som s krokodílymi slzami volala šerifovi, nezdvíhal – bol na pohrebe. No amen so mnou. Potom som nabehla do rádia a prvýkrát plakala pred kolegovcami. Od strachu, aby bolo jasné. Lebo ja sa bojím už len keď mi majú brať krv.
  A tak som sa na 7.deň v týždni dostavila do obávanej budovy. Doktor fešák, ja naložené v gatiach (ešteže som mala na sebe svoje obľúbené nasrávačky, tam sa toho zmestí) a už to išlo. Predoperačné testy začínajú čím????? Odberom krvi predsa uaaaaaaaaaa. Ako tradične mi sestrička nemohla nájsť žilu, lebo veď mne asi prúdi šampus tepnami alebo čo. Ale trafila na prvú šupu, šikovnica. A ten fešák v bielom mi povedal, že výsledky krvných testov mám ako 16-ročná. A ja som si doteraz myslela, že len rozum mám ako 16-stka :-) A konečne mi prezradil The Secret. Som áčko pozitif!
  Potom som vyfasovala izbu aj s príjemnou spolubývajúcou a už mi začínalo naplno cvakať. Poviem vám len toľko, že keby nebolo toho fešáka doktora s ujetým zmyslom pre humor a sestričiek, z ktorých presakovala láskyplnosť, asi by som zdrhla. Oknom zo štvrtého poschodia alebo čo.
  Potom EKG, očné (kde som si pri zakrytom ľavom oku vymýšľala neexistujúce písmenká), dopriali mi aj ortopedičku a iné večierkové lahôdky. Paradox je, že kým ja som odchádzala z každej ambulancie bledšia až hruškovejšia, doktori&doktorky boli od dverí k dverám urehotanejší. Lebo veď ja neviem dávať normálne odpovede na lekárske otázky. Deň D padol na deň U ako utorok.

  TO BE CONTINUED...o týždeň :D

  Vaša špitál páka Domča

 • TOP dovolenka, a zrazu hrubá čiara. | 6. 8. 2014

  Na Ibizu sme mali ísť spolu so šťastnými výhercami pôvodne ako celá ranná šouka ZOO. Ale keďže Matulo medzičasom porodil (teda jeho Ninka, ale ON sa držal veeeľmi statočne), ibizovanie sme si naplánovali užiť v 3-jici Láďo, ja a mjúzik menežeris.
  Nebola to moja premiéra na tomto vychytenom párty ostrove, už som sa tam vyskytla v r.2009 na párikovej dovolenke. Ale predsa len, s frajerom je to niečo úplne iné ako s partiou šibnutých kolegov :D
  Dostane vás úplne všetko. Vzduch, horúci piesok, atmosféra, uvoľnené mravy, plné kluby aj tá slaná tekutina, ktorej je tam celé more...skrátka celé dobré od až po A, ten párty ostrov má gule ako nič iné. Okrem iného tam máte šancu vyskákať sa na mená bežne počuteľné z playlistu E2 (Geťák, Calvin Harris, Duke Dumont etc.)
  A tak sme si užívali čo to dalo. Cez deň povinné chytanie bronzu a dospávanie po prežúrovanej noci (lebo tam to zásadne začína žiť až po polnoci a ťahá sa až kým neotvoria raňajky, že Ondro :) No a večer romantické prechádzky popri pláži (dokonca som zažila najkrajší západ Oskara vo svojom 28-ročnom živote na obrovskom útese), a potom o5 nejaký ten clubbing až do rána bieleho.
  Ale rozhodne TOP WOW moment pre mňa bola 5-hodinová plavba popri pobreží Ibizy. Live showka s DJom na palube (btw náš Michael Burian osobne), krásna posádka (a nie, nehovorím o sexi Pamelách, ale o silných a opálených chalaňoch :) a k tomu grilovačka & kúpačka priamo na palube a z paluby do zátoky. Dokonca som šnorchlovala, ale nie dlho. Lebo potom som tam zbadala asi 1,5m rybu a viac mi nebolo treba, pustila som do plaviek :D
  Z tohto výletu som si odniesla bronz na spotených lícach od tancovačky a číslo na kapitána :D :D :D
  No a presne 11.7.2014 som sa druhý krát narodila. Podrobnosti asi viete z FB E2 alebo prinajhoršom z bulváru (neverím, že niekto nezachytil. Ale keby predsa, tu je link: http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/dadikova-je-po-operacii-hlavy-spikerku-takmer-prizabili-kokosy.html ).
  Poviem vám len toľko. Ja som živel, ja neviem robiť veci polovičato a užívať si len tak na pol plynu. Som skrátka zážitková a veľa dám na pocity. Toto bola rozhodne moja TOP životná dovolenka, napriek tejto nehode. A tu prichádza hrubá čiara.
  -------------------------------------------------- (je dosť hrubá?!) --------------------------------------------------

  Je asi prirodzené, že človek po takejto udalosti prehodnotí priority. Ako mi povedali 4 lekári nezávisle od seba – buď rada, že žiješ. Alebo že si neprišla o oko, či nezostala na vozíku. Lebo áno, aj takéto scenáre hrozili.
  A tak každý deň úplne spontánne ďakujem, že žijem. O operácii a špitál zážitkoch v budúcom blogu...teraz len pár písmenok na záver a.k.a. veľká životná pravda:
  „Život je o ľuďoch okolo vás. Tak sa obklopujte tými, kt.milujete a robia vás šťastnými a nebojte sa odstrihnúť tých, kt.vás ničia a oberajú o pozitif energiu. A ešte 2 veci: zážitky & pocity --> vychutnávajte a navždy uchovajte... v srdci.“
  Amen.
  :D :D :D a nebojte sa, (ne)zmysel pre humor mi chválabohu nevyoperovali :-)
  Presvedčiť sa môžete každé pracovné ránko od 6 do 9 v ZOO. Lebo týždeň po operácii už zarezávam  ako píííííla lesná :D

  Láďo v 7-mom nebi :*

  V raji...

  Láďo uchyloid


  Romantikuš Oskaris :D


  Vaša znovuzrodená Domi

 • Poviedka o jednom netradičnom zoznámení... | 19. 6. 2014

  Písali sme si už pár dní. Nevedela som vôbec kde sa vzal, ale zrazu sa mi začal dostávať pod kožu. Písal iba holé vety, ale nechýbalo v nich nič. Vedel na každú moju otázku odpovedať tak, aby ma hneď napadli ďalšie tri. A hrozne ma iritoval. Chcela som ho hneď vidieť, uistiť sa, že to je len ilúzia, podvod. Nenaletím predsa na kecy po internete. Keby som ho len tak mohla stretnúť a ovoňať. Lebo vôňa nie je podvod, tú rozumom neoklame. A tak som zrazu napísala: "Musím ťa vidieť". Doba kým mi odpísal mi prišla nekonečná. Keď sa mi na zamknutej ploche mobilu konečne objavila správa, akurát sme vyhlasovali víťazov súťaže našej dovolenky na Ibize a ja som nemohla čítať, a strašne som chcela. Vedieť že aj on chce. Alebo sa zľakne a vyhovorí sa. Lebo je škaredý a nevonia. Alebo ma pozná a robí si len srandu.
  "Nemôžme sa stretnúť len tak. Najprv musíme vedieť či to chceme. Čo keď sa ti nebudem páčiť, alebo ty mne. Alebo si nebudeme voňať.“
  Prečo mi píše o vôni??? Veď to ja ho chcem ovoňať. Odkiaľ nato prišiel? Číta mi myšlienky?
  "Dobre feši, tak čo navrhuješ?"
  Pozerala som na display mobilu a takmer mi ušlo že v ďalšom vstupe hovorím o novom prezidentovi. Celý vstup som mala mobil na stole a hypnotizovala kolegu nech ma už vypne. Je tam správa. Lúčim sa s poslucháčmi ako inak chichúňaním a hneď sa vrhám na mobil. Ako mohol toľko textu naklepať do mobilu za jeden vstup? Irituje ma! :-) "Takže, milá Dominika, odstavíš si auto pri tržnici, sadneš na električku, ktorá má konečnú v Ružinove, tam prestúpiš na električku smer tržnica. Sadneš si do stredu tak, aby ostalo za tebou voľné miesto. Pošleš mi správu v ktorej električke sedíš. Ja pristúpim na niektorej nasledujúcej stanici. Nebudeš vedieť na ktorej. Nastúpim zadnými dverami, takže ma neuvidíš, sadnem si za teba a ovoniam ťa. Nesmieš sa otočiť. Potom vystúpim. Ty vystúpiš opäť pri tržnici. Pôjdeš do podzemnej garáže do Polusu. Dám ti medzitým súradnice kde bude odparkované moje auto. Zaparkuješ vedľa, tíško presadneš na sedadlo spolujazdca a ovoniaš ma. Potom v tichosti vystúpiš, presadneš do svojho auta a odídeš. Nič menej, nič viac. Zvládneš to?"

  Správu som si ešte raz čítala, snažila sa nájsť v jednotlivých slovách nezrovnalosť, dôvod prečo to môžem hneď odmietnuť ako blbosť. Celé som si to premietala v hlave a jedno bolo isté, neotočiť sa v električke nezvládnem. Nato som príliš žena. Ale voči ostatnému som namietať nevedela. Tento chlap ma hrozne irituje, lebo ja som vždy namietať vedela. Dominika, niečo s tebou nie je v poriadku, reaguj, si moderátorka, vieš reagovať! Sedela som, čumela na mobil a jediné čo som vedela bolo, že ma práve dostal do električky.

  -------------------------------------------------------------------------------------------------
  Pokračovanie v ďalšom blogu! :-D
  Tieto riadky mohla, ale vôbec nemusela napísať Dominika D.
  Tento príbeh sa možno stal a možno je to celé sci-fi :-)
  Sú len tieto 2 možnosti... :-))))))))

 • Nikdy som neverila, že napíšem takýto blog... | 22. 5. 2014

  Ale ja milujem ZOO! :D nie tú bratislavskú s opicami, hrochmi a žirafami. Aj keď...tie dva makaky čo so mnou vysielajú, vyzerajú že zdrhli práve z tejto inštitúcie :D Milujem našu rannú šou E2-ZOO.
  Pravda je taká, že neznášam ranné vstávanie. A keďže karma je zdarma, dobehla ma pred 3 mesiacmi. Presne 3.3.sme začali vysielať 6-9 v zostave: Dede, Matulo a Láďo. A poviem vám pravdu, hneď je ten budík 5:16 (a následne 5:18 a pre istotu aj 5:21) znesiteľnejší, keď vám kolegovci prirastú k srdénku.
  Je na mieste, aby som sa vyznala zo svojich (po)citov. Ja milujem pracovať s mužmi! Sú pre mňa nekonečným zdrojom inšpirácie, veľa vecí majú na háku, neriešia neriešiteľné a to isté stále dokola ako niektoré baby a ako bonus beriem to, ak sú vtipní. No a správne ste si domysleli, že toto všetko sedí ako prdel na šerbeľ na mojich kolegovcov. Preto ich mám rááááád :*

  ranna trojka

  P.S.: Dnes odlietam s Mufuzou na Majstrovstvá sveta vo futbale umelcov a tieto dve potvory na obrázku mi fakt budú chýbať! Ešteže to cítia rovnako a chystajú sa moju neprítomnosť v štúdiu vykompenzovať na viacero spôsobov-určite ich počúvajte! :p

  Vaša matrioška Domi

 • Jediná vec mi chýba za tento týždeň... | 9. 5. 2014

  A to je  S.P.Á.N.O.K.
  Ale nesťažujem sa..lebo veď dospím v truhle či ako sa to hovorí :-)
  Sú dni, kedy mám čas si po rannej šou aj pospať, písať knihu a intenzívne kávičkovať s kamoššmi, ak práve nie je na programe nejaká moderovačka. A potom je týždeň ako tento, kedy nestíham spracovávať pozitívne zážitky.
  PONDELOK:
  Film Divergencia musíte vidieť. A to nielen kvôli super hot sexy Theovi Jamesovi!
  divergencia
  UTOROK:
  Niekoľkohodinová viac než príjemná návšteva z rodnej hrude a babl drink musí byť :-)
  navsteva
  STREDA:
  Celestínka mala 19 a oslávila vo veľkom štýle a na paničku, spešl koncert si nenechala ujsť ani naša ZOO.
  Celestinka
  A okrem nej –násť zárezov na pažbe oslavoval aj jej menežeris Lumír :D Sranda chalaň!
  Lumir
  ŠTVRTOK:
  Moja Domčucha točila klip a chcela ma v ňom mať. Tak som sa napriek svojmu strachu vyšplhala na strechu paneláku a...výsledok už čoskoro! :-) Domčuchaaaaaaaaaaaaaa :*
  strecha
  ...klip s ňou, ženou snov :D
  Domcucha
  PIATOK:
  Moja milovaná Irča má dnes rozlúčku so slobodou. Pre morálne dobro spoločnosti fotky z tejto akcie asi radšej nepridám :D :D :D
  Pekný víkend aj vám! Ja budem asi veľa moc spinkať! Teda hneď potom čo zafandím našim švárnym junákom s hokejkami v rukách! :p

  Vaša unavená, ale ščasná Domi


 • Čo si jaaak hobit?! | 28. 4. 2014

  Nemôžem si pomôcť..milujem ten film, aj jeho veľké chlpaté nožiská, jeho barák aj celú tú krajinu okolo. No, keď tak teraz pozerám na tieto predošlé písmenká, tak to vyznieva minimálne ako vyznanie bežnej bratislavskej zlatokopky (ktorá toho svojho pupkatého miluje aj napriek všetkým jeho peňazom), ale nemôžem si pomôcť – je to tak! Milujem Hobbita, Bilba a úplne najväčšie zimomriavky mám z tej hudby.
  A preto si už pár mesiacov a úplne najintenzívnejšie posledných pár hodín idem tento song:

  ///// Zimomriavky čooo? U mňa o to väčšie, že som tento film resp.doterajšie 2 časti videla so spešl osobou v 3D forme v kine a do podrobností nebudem zachádzať, lebo do toho vás nič! :D :D :D

  Vaša hobiťáčka Domi

 • Ako som sa s koňom zrazila... | 15. 4. 2014

  Na pumpe! Normálka idem si tankovať do svojho 4-kolesového tátoša a vedľa mňa tankuje kôň. Teda akože netankoval že naozaj, ale stál hneď vedľa stojana na dízel.
  Pozrela som sa doľava, doprava, potom na brácha že či mi nešibe a vidí to aj on - a on tiež kukal jak prasa po prvej rane :D Tak už som pochopila, že sa mi nesníva..a že takéto niečo môžem zažiť len v Meste snov, v Píčšanoch :p
  Aha!
  horse

  Vaša vybúraná Domi

 • Určite choďte do kina! | 3. 4. 2014

  Film HER/Ona určite musíte vidieť&počuť! :D
  Už dlho som nevzhliadla niečo tak vtipné, zimomriavkové, reálno-nereálne.. a Scarlet Johansson má total brutal sexy erotikuš hlas :D aaach, fakt sa pobavíte bez rozdielu pohlavia :)
  Dávam mu 9 z 10 bodov, ten bod som strhla len preto, že hlavného hrdinu Joaquina Phoenixa by som prezliekla a oholila :D :D :D
  Gate mal celý čas až na bradavkách a fúziky jak druhotriedny uchylák :-)))))))
  Ale inak TOPka! Made my day :D
  VAROVANIE Ministerstva hjumoru: Hrozia vám 2-hodinové záchvaty smiechu! :p
  film Her
  Vaša kino-maniačka Domi

 • Apríl 2014 | 28. 3. 2014

  ..bude plodný! Teda nie žeby som vo svojom okolí zaznamenala zvýšenú rodivosť, ale..narážala som skôr na svetové a medzinárodné dni. A v apríli ich bude požehnane, môžete si vybrať, ktoré budete oslavovať (aj keď Slovák si dôvod na oslavu&drinkovanie nájde vždy a hocijaký :D)
  Takže tu to máte spísané a podčiarknuté:
  1.apríl – Deň bláznov

  7.apríl – Svetový deň zdravia

  16.apríl – Svetový deň hlasu

  18.apríl – Medzinárodný deň žonglovania

  23.apríl – Svetový deň knihy

  24.apríl – Svetový deň skautov

  29.apríl – Svetový deň tanca

  Tak čo, idete do oslavovania so mnou?! :-))))))))))))
  A hlavne nezabudnite, 23.apríl - tam nepijeme! :-) aha!
  blaznivy


  Vaša aprílová Domča

 • ! ! ! o mne ! ! ! | 13. 3. 2014

  Takto to cítim ja:

  motto
  Ak poznáte nejakého divočáka, odkážte ho na môj fanpage:
  Europa 2 - Dominika Dadíková

  Vaša neskrotná Domi

 • Jeden fajnový utorok! | 4. 3. 2014

  K utorku nemám nejaký špeciálny vzťah..nič spešl sa mi k nemu neviaže.
  Až prišiel utorok 4.3.2013 a ja som sa výrazne socializovala. Ja som totižto v poslednej dobe troška nespoločenská, keďže mám spánkový deficit. Miesto kávičkovania radšej poležkávam na kvalitnom matraci :-)
  Ale ten posledný utorok..stál za to. Začal sa už ráno, kedy k nám do ZOO rána prišla moja milovaná Celestička. S novým singlom I´m not sorry a s brutáááál vlasiskami, ako vždy. Takže som vychytala pár priateľských objatí hneď zrána.
  Potom som sa išla vyspať so svojou posteľou, a utorkové popo mohlo pokračovať pokecom s mojou obľúbenou čajkis manažeris Aďou..zhodou okolností robí PR Celestíne, takže sme si dali spicha v luxus hotelovi a kým Cel debatovala s novinármi, my sme rozoberali život. Zo všetkých strán.
  Medzitým sa tam zastavil môj budúci manžel Miško Dušička, aby dali nejaké spoločné foto. Nie so mnou, ale s Cel. Ale keď tam už bol..zneužila som ho (na foto) aj ja :-D
  A do trojice sme si dali zdravú obedo-večeru v Eurodiere aj s kamoškou novinárkou Zuzu, hneď potom ako vyspovedala našu čajkis speváčkis.
  A vlastne čo toľko opisujem..tu máte môj fajnový utorok v obrazoch :-)
  utorok
  Tak aj vám želám samé príjemné a objímacie utorky!
  A nielen utorky..ale aj stredy, štvrtky etc. 365/7/24 :-)

  Vaša vyobjímaná Domča

 • …skoro ako Winnetou v najlepších rokoch! Ale fakt len skoro… | 19. 2. 2014

  Tak už mám za sebou tenkrátpoprvé!
  Fajčila som fajku mieru a.k.a. vodnú fajku s melónovou príchuťou v čajovni :D
  A sklamaná som zo seba. Lebo mi to vôbec nešlo. Haraburdičky moje ťahali ako Winnetou v najlepších rokoch, a mne iba taký malý dymík vždy vyšiel..tak sa mi smiali, že už vedia, prečo nemám frajera :D
  Veď posúďte sami:
  čajovňa

  A pre porovnanie dym mojich haraburdičiek :D
  vodná fajka

  Vaša Ribaňa Domi

Predchádzajúce | 1  2  3  4  5  ...   14  15  16  17  18  19  | Ďalšie