Blog - Kamil Konkoľ

 • Nikdy neviete, kto a kedy vás nakrúca na mobil | 19. 8. 2014

  Každý zažil podobnú situáciu. Poriadne trápnu situáciu! Kedysi, keď neexistovali smartfóny, facebook, youtube a iné kanály, chválabohu nemohol vzniknúť žiaden dôkazový materiál.

  Tancujme, hoci nevieme tancovať. Spievajme, hoci nevieme intonovať. Rozprávajme sa sami so sebou pred zrkadlom, robme iné čudné veci, ale majme sa na pozore... Hlavne nech nás nikto nevidí. A nenakrúca!

   

 • Milujem Chorvátsko | 31. 7. 2014

  Pretože nie je až tak ďaleko. Je tam čisté more. A pekné pláže. Chutné jedlo a dobré pivo. Ľudia sú príjemní a usmievaví. Ich jazyk znie smiešne a exoticky zároveň. Dôvodov, prečo by som si vedel predstaviť život na pobreží Jadranu, je naozaj veľa.

  Už som videl ostrov Rab, Makarsku, Podgoru, tento rok som sa nechal nahovoriť na Biograd na Moru. Srdce Jadranu. Malé milé mestečko s pekným prístavom, promenádou a kamienkovými plážami. Moja tohtoročná dovolenka sa podarila. A vyzerala aj takto...

  Oddych na maxximum

  Most na ostrov Pag

  Jadranská zmrzlina nemá konkurenciu

  Takáto loďka by mi stačila...

  Ale ani plachetnica by nebolá zlá

  -Kamil

 • Love Song | 2. 7. 2014

  Chystáte sa do kina? Urćite zájdite na nový film s Keirou Knightley a Adamom Levinom z Maroon 5. Romantické a veľmi príjemné. S kopou výbornej muziky. Mohlo by sa vám to páčiť...

  lovesong

  Tím Europy2 sa bol pozrieť na premiére. Na fotke som s Domčou Dadíkovou a dievčatami, ktoré v našom éteri nie je počuť, no sú rovnako dôležité...

  Príjemný večer za nami. Ten film si určite kúpim na DVDčku. Vy si pozrite zatiaľ aspoň trailer.

                         

 • Zázrivá | 16. 6. 2014

  Tím Europy2 v objatí oravských hôr. Krásne prostredie, výborná partia, víkend, na ktorý tak skoro nezabudnem.. Fotografie nech hovoria samé za seba.

  sdkvklvb

  sdkgvdkbvk

  sfghb

  cghm

  dfh

  gbhgh

   

   

 • JT | 6. 6. 2014

  Justin Timberlake naživo. Koncert, na ktorý som sa tešil dlhých šesť mesiacov. Asi nemusím nijako špeciálne prizvúkovať, že vidieť JTho live šou, je pre fanúšikov doslova povinnosťou... a skutočným zážitkom.

  jt

  Justin nás nechal čakať asi hodinu. Po tretej pesničke som mu meškanie odpustil. Odviedol bravúrny výkon. Spieval, tancoval, hral na klavíri, potom na gitare, jednej, druhej... a hlavne stíhal aj veľmi prirodzene komunikovať s fanúšikmi.

  Bolo vidieť a cítiť, že koncertovanie si naozaj užíva. A najsilnejší moment pre mňa... "Give it up for Michael Jackson," zakričal do mikrofónu a zodvihol dva prsty (gesto symbolizujúce mier) do vzduchu.

  Zaspieval ´jacksonovskú´ klasiku Human Nature, potom svoju What goes around...comes around. Po tele mi behali zimomriavky. Tlieskam Justinovi, kapele aj tanečníkom. Dokonalý koncert.

 • Tomuto ja hovorím na maxximum | 23. 5. 2014

  Občas mám pocit, že ľudia akoby zabúdali prejavovať emócie. Hlavne tie pozitívne.

  Keď sa nám niečo páči, nelajkujme to len na Facebooku, ale hovorme o tom. Keď sme z niečoho nadšení, tešme sa tak naozaj...

  Napríklad ako táto Američanka, ktorá sa dozvedela, že sa stane babkou!

  OK, táto reakcia je možno prehnaná... ale takúto nekonečnú radosť som nevidel už dávno :-)

   

   

 • HRDÝ VÝCHODNIAR | 11. 5. 2014

  Čím som starší, tým si viac uvedomujem, že som veľký lokalpatriot.

  Hrdý východniar. Srdcom východniar. Keď cestou domov sledujem Tatry, mám naozaj skvelý pocit. Vtedy viem, že som už naozaj doma.

  Naposledy som naše veľhory cvakol niekoľkokrát. No tieto dve fotky vyšli najlepšie.

  Sledujte. Táto je, keď som cestoval domov.

  tatry

  A táto vznikla, keď som cestoval nazad do Bratislavy...

  tat

  Tie naše Tatry sú nádherné, čo poviete? Viete však, čo je najväčší paradox? Na túre som bol v Tatrách maximálne trikrát... :-(

   

   

 • Spiderman | 1. 5. 2014

  Pamätám sa na to, keď som mal asi 8 rokov... Oco mi kúpil Spidermana. Malú figúrku, ktorú som nosil všade so sebou. Komiksy šli akosi mimo mňa, no pavúčí muž bol pre mňa hrdinom. Dodnes ho však nosím na tričku.

  sp

  Predpremiéru filmu The Amazing Spider Man 2 som si naozaj užil. (1ednotku mám doma na DVDčku). Nový film o Spidermanovi je nabitý tými najlepšími efektami, má to dobrý príbeh, je dynamický, romantický, smutný, ... Nielen fanúšikovia si prídu na svoje.

   

   

 • Prvýkrát na móle | 25. 4. 2014

  Moje prvé Bratislavské módne dni a hneď aj na móle. Bol to neuveriteľný zážitok. Adrenalín som mal na maxxime. Keď sa mieša panika s radosťou a stres so vzrušením z nepoznaného, stojí to naozaj za to...

  bmd

  Póza na konci móla mi vraj vyšla... Mimochodom, športová kolekcia Dominiky Cibulkovej je veľmi fajn a hlavne pomáha tým, ktorí to potrebujú. Som šťastný, že som mohol byť súčasťou dobrej veci.

  #Pome #Domi #BratislavskéMódneDni2014

  -Kamil

 • Happy | 16. 4. 2014

  Otvorili ste chladničku a vyskočil z nej Pharrell? Zapli ste si rádio a zasa sme hrali Happy? Boli ste na nákupoch a počuli Get lucky? Možno ste sa v piatok v klube natriasali na Blurred Lines. Pharrell je skutočne všade...

  Takto sa robí pop music a biznis, vážení... Pharrell musí zarábať peniaze, o ktorých sa nám iba sníva, ale na druhej strane robí ľudí šťastnejšími. Preto mu držím palce a doslova žeriem (takmer) všetko, čo urobí...

  Pozrite si jeho vystúpenie z amerického Telerána. Roztancoval dav ľudí na Times Square v New Yorku, dokonca aj moderátorov Good Morning America. Palec hore!

  pharrell

  Kto by mi chcel urobiť radosť, nech mi kúpi toto tričko. Najlepšie však čierne, veľkosť M. Posielajte na adresu rádia (nájdete na www.europa2.sk) ;-)

  Happy Kamil

   

 • Akčný hrdina | 28. 3. 2014

   

  hero

  Želám vám všetkým akčný víkend. -Kamil

 • 27 | 23. 3. 2014

  Som zasa o rok starší. Neuveriteľne to letí. Mám 27 a mnohí odo mňa asi očakávajú, že budem zodpovednejší, pracovitejší, lepší, serióznejší.

  Mne však stačí, že som zdravý, mám skvelú rodinu, zopár skutočných priateľov, tak akurát peňazí, prácu, ktorá ma baví, a to ostatné buď príde časom, alebo nepríde vôbec.

  Čim som starší, tým viac verím, že veci fungujú tak, ako to chce Pán Boh a ja mu za to ďakujem, lebo On sa nemýli.

  bday

  Mimochodom, viem, že na 27 nevyzerám. Má to niekoľko nevýhod, ale naopak aj veľa výhod... Aspoň si môžem bez výčitiek svedomia spievať Forever young.

  A viete, koľkých ľudí dokáže môj mladícky výzor zmiasť, možno aj na*rať? Čudovali by ste sa ;-)

  bday

  Aha, takto to vyzeralo v predvečer mojich narodenín. O polnoci mi moji kolegovia z telky pripravili obrovské prekvapenie a vytiahli na mňa túto tortu. Ďakujem ešte raz!

  bday

  Nesmiem zabudnúť ani na pohľadnicu, ktorá mi prišla z domu. Od našich. Už je na parapete v mojej blaváckej domácnosti a odteraz mi bude stále pripomínať, že...

  "Vždy je dobré mať pri sebe niekoho, kto ťa podrží!"

  -Kamil

Predchádzajúce | 1  2  3  4  5  6  7  8  9  | Ďalšie