Desperados

Blog - Petra Poláčiková

 • Rihanna | 29. 7. 2013

  Ahojte:)

  Tu je jedna z mojich obľúbených pesničiek z jej ešte aktuálneho albumu, ak sa ovšem nemýlim:) Žiadny klip, len lyrics...so enjoy! :) a keby niečo, ordinujem tu: Europa 2 - Petra Poláčiková

   

   

 • Maria Corner | 23. 7. 2013

  Aj Vás dostala? Mňa totálne:) Vždy sa usmievam keď ju počujem a včera večer som si prišla pozrieť ako túto krasotinku oficiálne uviedli do života - krstom. Krstná mama bola Zuzka Kronerová, tatom bol Marek Majeský. Aj Mafia Corner prišli, teda Randy, jeho druhá polovička Toy Boy je v Anglicku, ale sľúbili, že hneď ako budú kompletná dvojka, prídu pozdraviť aj vás - našich poslucháčov. Už aby to tu bolo! No a fešande želáme, aby ju všetci milovali, aby žila dlhoooo a aby sa tešila skvelému zdraviu. :)

   

 • moje zoo rano | 15. 7. 2013

  Bré ránko

  Takže, dnes som si po prvýkrát odkrútila zoo-ráno. Okrem bežných drobností sa mi stalo aj toto:) Celú noc som kôvli vám (sebe!!!!) nespala, teda vlastne dve hodinky som dala, ale málo bolo, kruto málo. Počas prvého vstupu som sa nepočula, takže som mala pocit, že nevysielam (čiže som mala obrovské nutkanie prestať rozprávať...) - ale to som potom vyriešila žhavím telefonátom o 6:05 ráno - ďakujem Miška, že si bola online a trpezlivá s hysterickou Poláčikovou:) Ale to nebolo všetko! Čo tam potom, že som sa vám prihlásila zvykom : "Máme tri minútky po šiestej a vy vyberáte na maxximum!!" :))))))))))) teda vlastne nie... ale doplo mi to a pomerne rýchlo, čo som ani ja nečakala. Takže musím skonštatovať, že moje prvé ránko s budíčkom o 4 dopadlo. Dám tomu čas a zhodnotím to keď sa prespím, ale jedno viem isto a to to, že som vám vďačná za podporu a trpezlivosť. ĎAKUJEM!!!

   

 • Promocky | 8. 7. 2013

  Cawte sa...

  Takže uz asi viete, že som promovaný Mgr. Teším sa, veď som na tú chvíľu čakala 6 rokov, nakoľko som to na konci trochen pohnojila...Ale nevadí, podarilo sa:) Takže môj deň - promočný, začal s Dadíkovou!!! Teda samozrejme, že bola ranná hygiena a všetko, aj som sa vyobliekala, ale keď som sadla do svojho tátoša, tak sa mi z rádia prihováral jej usmiaty hlas a nedalo mi, napísala som jej. Zdravila ma cez éter - zaltuňkáá, ale to nebolo všetko. Dede mi v ten deň podarovala kompletný servis svojej ochoty a miloty. Vvysvetlím. Takže takto...V piatok som vysielala Vyber si na maXXimum, a čuduj sa svete, aj som si stihla stiahnuť do školy jeden papier, ktorý som mala odovzdať. Ale čo som nedomyslela bolo to, že som si ho zabudla poslať na mail, takže ma zachránila práve Dede, inak by bola katastrofa na svete. Poslala mi mail a v predmete bolo, že: promocky cickááá a ja trúbka som tú spravu preposlala na naše štúdijné oddelenie bez toho aby som zmazala tento predmet a aj obsah správy. Takže tam mali jemne nedôstojnu správu od čerstvej Mgr a Ing:)))))) Zistila som to až keď mi došla odpoveď, v tvare: ok:) tak nevadí, hádam sa aspoň zasmiali, keď to čítali. Ja sa smejem ešte teraz. Inak to prebehlo úplne normálne. Stískali sme sa, fotili a napokon rozlúčili. Taký čudný pocit mám z toho. Normálne neviem, že čo teraz s voľnou sobotou. Nejaké návrhy? Bo premýšľam, že aký ďalší cieľ si dám, tak by mi bodlo keby ste ma inšpirovali. :) Foto nájdete na fcb Europa 2 - Petra Poláčiková

   

   

   

 • hold on | 1. 7. 2013

  Ahojte..

  niektoré pesničky sú fajn, niektoré su skvelé, niektoré sú hrozné - teda podľa mňa. Záleží asi na milión veciach, sama neviem ako to je. Nemám na to kľúč, ani neviem či existuje... Niekedy sa mi zapáči niečo, čo keď som počula po prvýkrát tak sa mi to ale vôbec nepozdávalo. Tento song milujem od prvého počutia. Miško Sabo ho hral, raz ráno.. Omráčil ma, skrátka "ľúbil sa mi"  Ale až teraz naň chytám závislosť. Ako keby mi išiel z duše... a to až teraz pokukujem po texte, ktorý ..........je možno krátky....ale.....presný. Milovala som to a nevedela som prečo. Už viem a milujem ešte viac.

  Ladies and Gentlemen, I am talking about Nervo - Hold on:)

 • Silence | 24. 6. 2013

  Toto je top... hodi sa to k pocasiu aj k mojej nalade...:)

 • fajná nedeľa | 17. 6. 2013

  Vyzerala to byť obyčajná nedeľa. Pekne bolo, voľno bolo, neočakávala som nič zvláštne. Okolo druhej hodiny popoludní to prišlo. A najkrajšia nedeľa sa z toho stala!!! Jazdila som na koníkovi! Mojich xy kilogramoch nieslo na pleci obdivuhodné zviera. Dáma to bola. Volá sa Daisy a je to strašná kočka, teda kobylka. Krásna a pokojná, lebo vedela, že má na sebe začiatočníka. Na koni som sedela naposledy ako dieťa, aj to iba v rámci nejakých výletov, ale zapísalo sa mi to do spomienok. A teraz keď som už vyrástla, som na jazdenie myslela čoraz častejšie. Takže som skoro odpadla, keď ma takto prekvapili doma. Užila som si to. Snažila som sa jej to uľahčiť ako som vedela, takže cítim stehná aj okolie kolien, ale je to príjemná bolesť. Aj keď bolo moje chodenie po zoskoku z Daisy rozpačité, strašne sa teším, že sme sa zoznámili a dúfam, že sa čoskoro stretneme znovu..Takže foto bude, keď mi to pojde:)))))

 • uuuuu | 10. 6. 2013

  Letéčko sa blíži, takže si dáme dáku letnú pesničočku.

 • Týždeň po.. | 3. 6. 2013

  Ahojte...

  Už asi viete, že mám po. Som po štátniciach, ktoré som dala ani neviem ako. Teda viem, s Božou pomocou a s pomocou našich úžasných pedagógov, takže teraz môžem pokojne povedať hurááááááááááááá. Akurát som čakala, že po ukončení 5 - v mojom prípade 6 rokov snaženia, keďže som išla štátnicovať o rok neskôr, príde pocit neviem? zadosťučinenia? pokoja? šťastia? radosti? a nič podobné sa nedostavilo. Iba taký čudný mišmaš. Jedine, že by to bolo tým, že som to ešte nestihla osláviť...:) Ten deň D bol hroznýýý. O tréme a stresoch hovoriť asi nemusím. Plus si k tomu pridajte to, že v čase keď som ja odpovedala, tak moje dieťa ležalo na operačke. Šimak si zlomil ruku, ktorú mu naprávali dvakrát a keďže aj tak si jeho 7 ročná kosť rástla ako sa jej chcelo, tak jej museli pomôcť železnými drôtmi. Našťastie je všetko ok. Zatiaľ. Uvidíme čo prezradí kontrola. Takže takýto to bol vtedy deň. Ani som si tie posledné školské, infarktové stavy poriadne neužila, mysľou som bola v Bratislave na Kramároch a v ruke som stískala Šimonov prívesok čo mi dal pre šťastie. On mal taký istý na krku v nemocnici... Takže aj preto chcem touto cestou ešte raz poďakovať všetkým, ktorí držali palce, posielali pozitívnu energiu a podporu. Snáď vám to budem môcť niekedy oplatiť. Veľké ĎAKUJEM!!!!!

  P

 • Prvý mesiac s Honey | 20. 5. 2013

  Ahojte

  tak som sa rozhodla, že vám zvečním náš prvý mesiac s Honey. Kde bolo tam bolo, bolo šteniatko. Keď som ju na internetovej stránke zbadala, klamlivo som sa nazdávala, že ten malý miláčik, bude určite miláčikom aj keď si ho zoberieme domov. Akože ona miláčik je, ale besný. Besný a bláznivý ako najšialenejší blázen a vychcaná je aj za nás šeckých aj za všetkých v práci! Robí si čo chce, aj keď veľmi dobre vie čo robiť má a čo nemá. Granule - mannu pre psov odmieta, ale všetko čo máme v rukách my, chce koštovať. Tak vždy dobiedza, že ma už stihla ukecať na koštovku kiwi, smotanového jogurtu a tekvicových semiačok. Snáď ma nezavrú... Bol to iba lízanec a chutilo jej to, lebo to chutí mne. Inak sa o ňu fakt príkladne starám. Fakt! Akurát sa jeduje keď nie je po nej.. Po kom toto má? Bo s vraví, že pes je obrazom svojho majiteľa...:)  Ale ja sa fakt až tak moc nejedujem a keď sa mi nechce chodiť, tak sa napríklad nevozím. Zato naša Hanuliaková ako ju občas a samozrejme s láskou volám sa rozváža v kočíku! Normálne vám naskočila kamoške k jej 8 mesačnému synátorovi. A ako chutno spinká! Zbožňujem ju, milujem. Teraz sa učím, keďže mám tie štátnice a ona ako verný pes trpezlivo sedí, teda spí vedľa mňa. :) Žeby ste mojej láske verili, prikladám aj zopár fotografií. :))))) a figu, bo to nejde, ale hodím vám ich na fcb- Europa2 - Petra Poláčiková

   

   

   

   

   

 • Kto sa učí, priberá, či? | 13. 5. 2013

   

  2

  1

 • Letná inšpirácia | 6. 5. 2013

  Tááákžeee keďže sa nám to sluníčko málinko zazubilo, dávam do pozornosti milý letný song, ktorý má aj pridanú hodnotu! A to je zumbaaa! Tancujte a vychutnávajte dobrú muziku s E 2.

  Europa 2 - Petra Poláčiková

Predchádzajúce | 1  2  3  4  | Ďalšie