Europa 2 - Maxximum muziky

Nové album TIËSTA vyjde v polovici júna

Tiësto na novom albume intenzívne pracoval viac než dva roky a vydá ho vo dvoch rôznych verziách. Základný bude obsahovať celkom 14 piesní, deluxe edícia ponúkne štyri bonusové skladby.

Verejnosti holandský DJský mág z albumu zatiaľ predstavil tri skladby. Zhruba pred rokom Tiësto zabodoval so singlom "Take Me" a koncom minulého roka vkĺzla do rádiového éteru jeho úspešná singlovka "Red Lights". V týchto dňoch si do európskeho éteru cestu pomaly prebúrava i novinka "Wasted", na ktorej si zahosťoval americký spevák Matthew Koma.

CFF0mV24WCY

Ten ale nieje jediným hosťom na albume "A Town Called Paradise". Tijs Michiel Verwest aka Tiësto na albume spolupracoval s tými aktuálne najatraktívnejšími DJskými kolegami, medzi ktorých patrí Hardwell, Firebeatz,Krewella či Sultan & Shepard. Zaujímavý je i zoznam speváckych hosťov. Okrem Matthewa Komy si na albume zaspievalo napríklad i švédske duo Icona Pop, novozélandská speváčka Ladyhawke, Zac Barnett z rockovej kapely American Authors alebo britský spevák Christian Burns, s ktorým Tiësto pred siedmymi rokmi natočil svoj veľký hit "In The Dark".

Album "A Town Called Paradise" vyjde pod hlavičkou labelu Universal Music už 13. júna.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach