Europa 2 - Maxximum muziky

Capital Cities – One Minute More

https://www.facebook.com/capitalcities?fref=ts

http://capitalcitiesmusic.com/

Americké duo Capital Cities vtrhlo minulý rok do rádiového éteru vďaka výbornému singlu „Safe And Sound“, ktorý pre kapelu znamenal globálny úspech nielen v rádiách ale aj v predajných priečkach. Jeho nástupca, ktorý práve dnes prichádza aj k nám, si „koleduje“ o to isté.

Duo z Los Angeles prežíva po viac než piatich rokoch fungovania konečne zaslúži úspech. Po vydaní singlu „Safe And Sound“,ktorý bodoval aj v slovenskej IFPI, sa Capital Cities stali populárnymi po celom svete, čo malo vplyv aj na výborný predaj ich albumu „In A Tidal Wave Of Mystery“. Ten sa čoskoro dočká deluxe podoby, na ktorej nebude chýbať aj niekoľko celkom nových pesničiek.

Jedným z nich je skladba „One Minute More“, ktorá vydanie tohto deluxe albumu ohlasuje. Príjemná popová pesnička s tanečným podkladom a silnou melódiou je na prvé počutie ešte lepšia než jej minuloročný predchodca a je len otázkou týždňov, než sa poslucháčom dostane pod kožu. Niet sa čo diviť, že Capital Cities dostali pozvanie od samotnej Katy Perry, aby sa ujali role predskokana na prvej časti jej prichádzajúceho svetového turné.

Capital Cities prichádzajú s ďalším výborným hitom! Nenechajte si ujsť ich novinku „One Minute More“, ktorá sa Vám ľahko dostane do uší…

teWC8DPD1Xo

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach