Europa 2 - Maxximum muziky

Ellie Goulding – Beating Heart

https://www.facebook.com/elliegoulding?fref=ts

http://elliegoulding.com/

Minulý rok bol pre Ellie Goulding najúspešnejší v celej jej doterajšej kariére a aj tento rok odštartovala vo veľkom štýle. Víťazke Brit Awards v kategórii Speváčka roku sa proste vydarí všetko, na čo si spomenie. Tentokrát do rádií posiela výbornú filmovú pesničku.

Americký sci-fi trhák Divergence je jedným z najočakávanejších titulov tohto roku a mnohými ľuďmi je porovnávaný napríklad so ságou Twilight alebo Hunger Games. Slovenský fanúšikovia sa môžu tešiť na tento film už začiatkom mája a preto nastal ten správny čas uviesť do rádií pesničku, ktorá bude fungovať aj ako pozvánka do kina. Interprétkou filmovej pesničky Beating Heart je práve Ellie Goulding!

Downtempo pesnička s nádhernou melódiou v sebe po celý čas nesie určité napätie, ktoré Ellie svojim nádherným hlasom ešte umocňuje. Ellie do spevu opäť dáva dušu, a túto pesničku si zamilujete. Odporúčame aj sprievodné video, ktoré okrem pár ukážok z filmu ukazuje aj speváčkino nové tetovanie.

26. mája naviac Ellie pripravuje novú reedíciu svojho úspešného albumu Halcyon Days s mnohými bonusmi, na čele so singlom Beating Heart!

Ellie Goulding posiela do rádií skvelú pesničku. Nenechajte si ujsť jej filmový song „Beating Heart“, ktorý práve dnes prichádza do rádií.

wrNTOo4KH8c

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach