Europa 2 - Maxximum muziky

Katy Perry – Birthday

http://www.katyperry.com/

https://www.facebook.com/katyperry?fref=ts

Minuloročný album americkej speváčky Katy Perry s názvom Prism obsahuje veľa potencionálnych hitov. A tak z nej Katy vypúšťa jeden singel za druhým. Dnešným dňom mieri do rádií už štvrtý v poradí.

Katy Perry zo svojho posledného albumu po svete predala už 3 milióny kusov, čomu určite veľmi pomohol aj správny výber singlov. Pesničku Roar, ktorá zaujala aj veľmi vtipným klipom, striedala emotívna skladba Unconditionally, tretím singlom sa stala skladba Dark Horse, s ktorou Katy dosiahla na prvú priečku hitparád vo viac než desiatich krajinách a pre speváčku to bol zároveň aj deviaty number-one hit v americkej Billboard Hot 100!

Teraz je na štarte už štvrtý singel z albumu Prism, za ktorý bola vybraná skladba Birthday. Tú si Katy napísala z veľkej časti sama, a o produkciu sa postarali mimo iného aj osvedčení Dr. Luke a Max Martin. Tanečne ladená pesnička s retro nádychom má opäť všetky predpoklady sa stať hitom, ešte pred oficiálnym vydaním totiž dokázala vstúpiť do hitparád vo Francúzsku a Južnej Kórei.

Katy Perry predstavuje ďalší výborný singel. Nenechajte si ujsť jej skvelú novinku „Birthday“!

jqYxyd1iSNk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach