Europa 2 - Maxximum muziky

ROBBIE WILLIAMS to v sobotu rozbalí v Prahe

V sobotu 26. apríla vystúpi v Prahe Robbie Williams. Bude to po dlhých 11 rokoch. Tentoraz to však nebude klasická popová záležitosť, ale trochu serióznejší swingový koncert k poslednému albumu "Swings Both Ways".

„V prvom rade som chcel urobiť swingový album, pretože som chcel urobiť swingové album. Vždycky som vedel, že by som mohol urobiť ďalší, a myslím si, že teraz je ten správny čas to urobiť. Užívam si show-biz a užívam si môj život a moje chápanie, kde som teraz a že je treba, aby som koncertoval zakaždým, keď vydám nahrávku.

Album je tentoraz definitívnou ódou a milujúci pohľad na obdobie na tejto planéte, ku ktorému som nikdy nebol pozvaný a ktorého som nikdy nebol súčasťou. Ale chcel som byť a stále sa cítim s ním veľmi silne spojený.

Plánoval som, že album bude veľmi podobný tomu poslednému, a patom som si uvedomil, že to vlastne nie je to, čo som chcel. Je to iné – nejedná sa len o prevzaté skladby, mal som i nejaké pesničky, ktoré som chcel, aby svet počul. Takže album je veľmi, veľmi podobný tomu poslednému a zároveň veľmi odlišný a dúfam, že vďaka nemu sa svet stane mojím miláčikom a naopak!“ povedal na adresu svojej novinky Robbie Williams.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach