Europa 2 - Maxximum muziky

Pripravte sa na THE VAMPS, nadanú partičku z Anglicka!

Štvorica mladých nadaných hudobníkov, ktorí majú našlapnuté dosiahnuť obdobných úspechov ako napríklad The Jonas Brothers alebo One Direction To sú sympaťáci Brad Simpson, James McVey, Connor Ball a Tristan Evans, ich vek sa pohybuje medzi osemnásť a devätnásť rokov. Našli sa cez Facebook a YouTube a fungujú v tomto zložení už od roku 2012.

Na svojom konte majú desiatky vystúpení po celom svete, dokonca sa predstavili i ako predskokani na koncertoch slávnejších kolegov The Wanted, JLS alebo McFly. Keď ide o ich diskografiu, tak minulý rok v októbri vydali svoj debutový singel "Can We Dance", po ktorom počas minulého roka nasledoval ďalší v podobe piesne "Wild Heart". Oba songy zabodovali hlavne v britskej singlovej hitparáde, avšak ozajstná bomba prichádza až teraz.

Kapela The Vamps práve vydáva svoj tretí singel "Last Night", ktorým by rada ovládla hitparády nielen v Európe, ale i za veľkou mlákou. Chytľavá pop-rocková pieseň má všetky predpoklady ozajstného hitu – chytľavú melódiu, výrazný refrén, a to celé ideálne dokresľuje i bláznivé video, ktoré má na YouTube už tři a pol miliónov zhliadnutí.

WLyHSOXhZhY

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach