Europa 2 - Maxximum muziky

AMERICAN AUTHORS vydávajú debutové album

Americká indie kapela American Authors sa po úspechu za veľkou mlákou konečne presúva i do Európy. Pred niekoľkými týždňami do rádiového éteru poslala veľký hit a momentálne vydáva svoje debutové album "Oh, What A Life".

Štvorčlenné zoskupenie z Brooklynu funguje síce už od roku 2006, ale veľký zlom prišiel až v minulom roku, kedy American Authors vydali svoj skvelý singel „Best Day Of My Life“. Ten zaznamenal v Amerike veľmi slušný komerčný úspech, aktuálne totiž jeho predaj prerástol hranicu 900 tisíc kusov. Okrem toho skladba zabodovala i na Novom Zélande, v Austrálii alebo Kanade. Pieseň sa naviac zaľúbila i niekoľkým veľkým nadnárodným spoločnostiam, ktoré chytľavý song využili do svojich reklám.

Možno i vďaka tomu sa o American Authors momentálne začína zaujímať i Európa a kapela je tak jedným z najsledovanejších nováčikov posledných týždňov. Spomínaná úspešná pieseň, ktorá sa už tlačí na predné priečky britských hitparád, iste napomáha i veľmi vtipné video, ktoré v súčasnej dobe atakuje hranicu 10 miliónov zhliadnutí na YouTube.

Y66j_BUCBMY

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach