Europa 2 - Maxximum muziky

DUKE DUMONT – I Got U

https://www.facebook.com/DukeDumont?fref=ts

http://dukedumont.com/

Duke Dumont je londýnsky dídžej a producent. V roku 2006 bol korunovaným šampiónom v súťaži Diesel U Music ako najlepším producentom, ktorý nemá zmluvu s vydavateľstvom. O rok neskôr debutoval EP Regality. Venuje sa housu, technu, elektronike.

Aktuálny hit od projektu Duke Dumont sa pomaly rozmáha po celej Európe. Ich horúca singlovka „I Got U“ momentálne mieri konečne i k nám!

Britský DJ a producent Adam Dyment, ktorý vystupuje pod umeleckým pseudonymom Duke Dumont, sa do podvedomia širokej verejnosti dostal už v minulom roku, kedy vydal singel „Need U (100%)“. Ten dosiahol najvyššiu priečku britskej singlovej hitparády a následne bol tento rok nominovaný na cenách Grammy v kategórii Najlepšia tanečná nahrávka. V krasojazde Duke Dumont pokračuje i naďalej.

Aktuálnym singlom tohto projektu je pohodová tanečná záležitosť „I Got U“, ktorá patrí k najhorúcejším klubovým hitom posledných týždňov. Song ide v šľapajach svojho minuloročného predchodcu a aspiruje na veľký celoeurópsky hit. Úspechu singlu napomáha i výborné video, ktoré na Youtube prekročilo už 3 milióny zhliadnutí.

FHCYHldJi_g

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach