Europa 2 - Maxximum muziky

SWEDISH HOUSE MAFIA sa vracia vo filme

Trojlístok švédskych DJov vystupujúcich pod názvom Swedish House Mafia sa v nasledujúcich týždňoch ešte pripomenie, a to naozaj vo veľkom štýle! Fanúšikovia si budú môcť zakúpiť film mapujúci ich kariéru a aj samotný soundtrack.

Axwell, Steve Angello a Sebastian Ingrosso sa ako Swedish House Mafia vypracovali medzi naozajstnú svetovú špičku a ich hity "One (Your Name)", "Save The World" alebo "Don“t You Worry Child" zabodovali na predných priečkach všetkých zásadných svetových hitparád. O to smutnejšia bola minuloročná informácia, že sa kapela rozhodla skončiť.

Po dvoch vydaných albumoch a stovkách vypredaných show v tých najväčších halách a štadiónoch sveta, tak prišlo niekoľko rozlúčkových koncertov, behom ktorých vznikol z časti i materiál na dokumentárny film pomenovaný "Leave The World Behind". Ten mapuje celú hviezdnu cestu troch DJských kamarátov a poodkrýva nielen pohľad do ich života, ale hlavne i do zákulisia úspešného "One Last Tour", behom ktorého trio zavítalo koncom roku 2012 i do Prahy.

Snímok si budete môcť zakúpiť 15. apríla 2014.

CGBNJmxJPTc

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach