Europa 2 - Maxximum muziky

THE CHAINSMOKERS – #Selfie

http://thechainsmokers.com/

https://www.facebook.com/thechainsmokers?fref=ts

Z Ameriky prichádza nová tanečná bomba! Jedným z aktuálne najhorúcejších klubových projektov je dvojica DJ-ov vystupujúcich pod pseudonymom The Chainsmokers. Andrew Taggart a Alex Pall aka The Chainsmokers pochádzajú z New Yorku, spoločnému DJingu sa venujú už zhruba dva roky, ale až pred časom si povedali, že nebudú hrať iba skladby iných a začnú s produkciou vlastnej klubovej hudby, ktorá im je najbližšia. Že šlo o veľmi dobrý nápad, potvrdil už minuloročný debutový singel „The Rookie“, ktorý zaznamenal veľmi slušný komerčný úspech. Naozajstná bomba sa im podarila ale až začiatkom tohto roku.

The Chainsmokers totiž koncom januára v Amerike predstavila singlovku „#Selfie“, ktorá okamžite ovládla tamojšie kluby. Spomínaná skladba, ktorá sa prebojovala i medzi prvú dvadsiatku na kanadskom a americkom iTunes, postupne získala podporu i u svetových DJs, kde ich do svojich pravidelných rádiových show zaradili napríklad Nicky Romero, Steve Aoki, Pete Tong, Afrojack alebo Tiesto.

Momentálne „#Selfie“ teda konečne prichádza i k nám a je len otázkou času, kedy už tato tanečná bomba celkom ovládne i európske diskotéky a kluby. Úspechu iste napomôže i divoké video, ktoré na Youtube pred pár dňami prekročilo hranicu 4 miliónov zhliadnutí.

kdemFfbS5H0

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach