Europa 2 - Maxximum muziky

Balaton Sound: prvá vlna vstupeniek takmer vypredaná

Organizátori MasterCard Balaton Sound oznámili, že 98 % z prvej vlny vstupeniek je už predaných. Vstupenky sa na tohtoročný ročník predávajú rekordne rýchlo a posledné zo zľavnených permanentiek sa dopredajú tento týždeň. Patom budú v predaji iba festivalové permanentky za plnú cenu a v obmedzenom počte. MasterCard Balaton Sound sa koná 10. – 13. júla 2014.

Zoltán Fülöp, hlavný organizátor akcie, to komentoval: „My sme uvoľnili tieto zľavnené permanentky v počte 15 000 kusov v septembri minulého roka. A momentálne fanúšikovia festivalu posledné stovky kusov do konca týždňa úplne vykúpia.“ Potom už ostávajú pre návštevníkov permanentky za plnú cenu a to v obmedzenom počte 5000 kusov.

Norbert Lobenwein, ďalší hlavný organizátor MasterCard Balaton Sound, doplňuje: „Je veľmi pravdepodobné, že v tomto roku naše permanentky budú vypredané v rekordnom krátkom čase, pretože už teraz je preč 75% dostupného množstva. V minulom roku sa tak stalo dva mesiace pred začiatkom tejto obrovskej plážovej párty. Tento rok očakávame, že už okolo Veľkej noci budeme mať iba jednodňové vstupenky pre tento ročník festivalu."

Tento rok na Balaton Soundu vystúpia: Rudimental, Disclosure, Ricardo Villalobos, David Guetta, Wiz Khalifa, Martin Garrix, Alesso, Sven Väth, Steve Angello, W&W, Krewella, Maya Jane Coles a Azealia Banks. Ďalšie hviezdy sú v jednaní!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach