Europa 2 - Maxximum muziky

Reakcie na vystúpenie Miley Cyrus na MTV Video Music Awards

Kde som urobila chybu? Pýta sa Brooke Shields, ktorá bola seriálovou mamou Hanny Montany. Po tom, čo Miley v nedeľu predviedla na pódiu počas svojho songu We Can“t Stop a následne s Robinom Thickom, Brooke povedala, že Miley vyzerala jemne zúfalo. A tiež by rada vedela, kto jej mladšej kolegyni profesne radí. Mimochodom, spomínané vystúpenie bolo plné trasenia zadnicou, falošného spevu a vyplazeného jazyka. A ten Miley prenasleduje už od roku 2008. Dôkaz je na našom FB profile Europa 2 – Zoo…

Reakcie na show bývalej Disney hviezdy sú tretím dňom najkomentovanejšou šoubizovou story na internete a na Twitteri jej patrí už cez 10 miliónov tweetov. Verejne sa k nej však zatiaľ nevyjadril Justin Timberlake, ktorého vraj Miley svojím vystúpením urazila. Bonzol to jeho ex-kolega z N Sync, Chris Kirkpatrick. Napokon je to však pozitívne, keďže vyšší adrenalín Justina vyhecoval k ešte lepšiemu výkonu.

Kelly Osbourne si svoju kamarátku Miley Cyrus na koberec! No kamošky-nekamošky, Kelly plánuje čím skôr Miley dohovoriť, keďže jej vystúpenie na nedeľných MTV Video Music Awards sa stretlo s minimom pozitívnych reakcií. Kelly sa počas nakrúcania svojej módnej show Fashion Police nechala počuť, že prvá vec, ktorú Miley povie, bude „aby ten fucking jazyk konečne nechala za zubami“… Ťažko odhadnúť či to bude mať dosah, keďže Miley ho vyplazuje takmer nonstop už od roku 2008.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach