Europa 2 - Maxximum muziky

L PLUS BIO

Začiatok jeho producentskej a DJskej kariéry bol koncom roku 1998, kedy si spolu s Bisleym a Destroyahom založili Trademark crew, v ktorej zotrvali takmer 2 roky. Spolu založili drum&bassové štvrtky v Bratislavskom klube DUNA. Neskor v roku 2002 spolu s VJ Sick založili multimediálnu crew SIGNAII v ktorej zotrváva až dodnes. V tom istom roku pod značkou SIGNAII vydáva promo vinyl, ktorý pokrstil v Petrohrade spolu s Ricki Fitzom. V tom istom roku sa mu podarilo vyhrať prvý ročník súťaže Jim Beam DNB DJ wanted a stať sa majiteľom nových gramofónov Technics MK2.

" B-traits som iba hral, ale remixoval som Crissyho Crissa (BBC 1Xtra), Johna B, 4 roky dozadu som remixoval Rage Against The Machine – to rotovalo na BBC, Kiss radio a zopar britskych rockovych radii (ten release sa na vinyle vypredal za tyzden). Remixoval som Drumsound&Basssline Smith, ale to este caka na release. No a teraz sa mi podarilo vydat dubstepovy remix na vydavatelstve Dja Tiesta, "

Doma nie si prorokom, to dobre vie aj úspešný producent a Dj L PLUS, ale scéna sa mení a na Slovensku dostáva čoraz väčší priestor. Songy ako AMAZING či FACES ste počuli v slovenskej premiére iba na Europe 2.

aQP3yJeOcz8

c7XS_J65V9k

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach