Europa 2 - Maxximum muziky

MADONNA

Speváčka Madonna (52) chodí asi mesiac s francúzskym tanečníkom Brahimom Zaibatom (24). Ten tvrdí, že si s pop ikonou rozhodne nezačal preto, že je slávna. Okúzlilo ho vraj to, aká skvelá žena Madonna je. „Všetko odštartovalo 22. septembra, keď sme sa stretli na večierku u príležitosti predstavenia jej novej kolekcie Material Girl. Tancoval som tam a Madonna mi potom v zákulisí ďakovala za odvedenú prácu,“ spomína. „Nemal som pocit, že hovorím s nejakým "monstrom". Jasné, je to úžasná umelkyňa a pozná ju celý svet, ale hlavne je to fantastická žena.

Média si nad zmienenou dvojicou lámu hlavu. Nie je im totiž jasné, ako vzťah Madonny s muslimským mužom, ktorý je o 28 rokov mladší a hovorí len lámane anglicky, zatiaľ čo Madonna nehovorí francúzsky vôbec, môže fungovať. Brahim je ale presvedčený, že ich láska má budúcnosť.

O tom, či partnerstvo Madonny a Brahima, ktorého matka je o osem rokov mladšia než speváčka, prežije Vianoce, sa môžu viesť spory, jedno je ale isté: Brahimova cena vo svete showbizu stúpne. Posúdiť to môžme podľa speváčkinho bývalého vzťahu. Pred Brahimom sa Madonnna schádzala so 24 ročným brazílskym modelom Jesusom Luzom, ktorému partnerstvo s pop ikonou pomohlo k DJovaniu za 20 tisíc dolárov na noc a fotenie pre značku Dolce a Gabana.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach