Europa 2 - Maxximum muziky

Britney Spears

Britney Spears sa pravdepodobne objaví v seriáli Glee

Dvadsaťosemročná Američanka, ktorú magazín Forbes tento rok zaradil do prvej desiatky Najvplyvnejších celebrít, si opäť vyskúša jej herecké schopnosti. V minulosti si zahrala napríklad v road movie Crossroads (2002), objavila sa tiež v televíznych seriáloch Will a Grace (1998 – 2006) či Ako som spoznal vašu mamu (2005).

Speváčka Britney Spears sa pravdepodobne objaví v epizóde populárneho amerického televízneho seriálu Glee (2009), potvrdil to jeden z tvorcov Ryan Murphy. Ten je fascinovaný tým, ako sa dokáže Spears "popasovať so životom". Speváčka, ktorú v ostatných rokoch niekoľko ráz hospitalizovali pre jej psychický stav, bola vďačným objektom bulvárnych médií. Podľa Murphyho bude epizóda zameraná na jej hudbu a nie na osobný život. "Zaobchádzame s Britney v rukavičkách," dodal.

Komediálny hudobný seriál Glee (2009) má veľké šance zabodovať na tohtoročnom, v poradí 62. ročníku udeľovania televíznych Primetime Emmy Awards, na konte má 19 nominácií. Slávnostný ceremoniál sa uskutoční 29. augusta.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach