Europa 2 - Maxximum muziky

MUSE

MUSE – Neutron Star Collision (Love Is Forever)

http://muse.mu/

album: O.S.T. „The Twilight Saga: Eclipse“

Ako logický doprovod tesne predprázninovej premiery filmu THE TWILIGHT SAGA: ECLIPSE režiséra Davida Sladea sa v predstihu objavuje nový soundtrack.
Bella, Edward a Jacob sú postavení pred zásadné rozhodnutie: celý Seattle je zdesení sériou vrážd a ich láska či priatelstvo môžu otvoriť nekonečný boj medzi upírom a vlkodlakom

Dramatický dej dostáva prislúchajúci dramatický hudobní doprovod. Po pesničkovej účasti na predchádzajúcich filmových projektoch ságy, teda Twilight a New Moon, se tantokrát britská kapela MUSE dostala do pozice autorou a interpretou s filmom Eclipse špeciálne spojeného singlu „Neutron Star Collision (Love is Forever)“. Okrem skutočnosti, že ich má veľmi rada aj autorka literárnej predlohy, spisovateľka Stephenie Meyersová, je dôvodom samozrejme i fakt, že ich aktuálny album THE RESISTANCE je jedním z vôbec nejdôležitejších za poslední rok, s rebríčkovým postavením č.1 v dvaciatich krajinách sveta.

Muse tiež v súčastnosti absolvujú veľké turné, k radosti všetkých našich fanúšikov s debutovou českou koncertnou zastávkou 5. júla v Hradci Králové na festivale Rock For People.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach