Europa 2 - Maxximum muziky

ARMIN VAN BUUREN

Pre svetovú jednotku, holandského DJa a producenta Armina van Buurena je rok 2009 naozaj významný. Jedna z prvých noviniek, ktorou asi nepotešíme jeho fanúšičky je, že sa Armin po desaťročnom vzťahu so svojou priateľkou Erikou van Thiel oženil. Nádherná svadba sa konala vo štvrtok 17.9.2009 na mestskej radnici v meste Wassenaar,a v piatok 18.19.2009 sa im dostalo požehnania v kostole, ktorý sa nachádza v južnej provincii Holandska. Ich vzťah trvá celkom desať rokov a začal počas dovolenky na gréckom ostrove Kréta. Počas posledného turné Erika Armina niekoľkokrát sprevádzala, pričom si počas vystúpenia v austrálskej Sydney Armin kľakol na kolená a tým najromantickejším spôsobom ju požiadal o ruku.

Na ceste je tiež kniha o Arminovi s názvom „One on One“ od publicistu Coena Bloma. Tento spisovateľ celý rok nasledoval Armina na jeho cestách, a mohol byť tak svedkom fantastických, udalostí, ktoré sa dejú živote takejto DJskej superstar. Kniha je zatiaľ k dostaniu len v holandčine, ale je isté, že čoskoro bude preložená tiež do angličtiny.

Jeho posledným úspechom sú hneď dve víťazstvá v súťaži 12. ročníka Ibiza DJ Awards, ktorá sa tento krát konala v slávnom klube Pacha. Armin sa umiestnil na prvom mieste hneď vo dvoch najdôležitejších kategóriách: Najlepší Trance a medzinárodný DJ. A ako stojí na jeho oficiálnych stránkach, Armin mnohokrát ďakuje všetkým svojím fanúšikom, ktorý pre neho hlasovali v tejto dôležitej súťaži.

My teraz môžeme len netrpezlivo čakať, ako dopadne hlasovanie časopisu DJ MAG 2009 v kategórii TOP 100 DJ Poll, ktoré práve uzavrelo hlasovanie.

Vy budete mať jedinečnú možnosť vidieť tohto usmievavého a čerstvo ženatého DJa a producenta 24. októbra na ďalšom vydaní noci PURE, tento krát v edícii XL, ktorá sa bude konať v pražskej Incheba Aréne!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach