Europa 2 - Maxximum muziky

Donald Trump osobne podporil Celeste Buckingham!

Chvíle neopísateľnej radosti zažíva speváčka Celeste Buckingham! V týchto dňoch odštartovala prvé plánované pracovné aktivity v USA návštevou New Yorku, kam bola pozvaná Donaldom Trumpom a jeho nadáciou FundAnything.com. Tá finančne podporuje výnimočné projekty i jednotlicov, a do kampaní zapája i donátorov z celého sveta. Miliardár a filantrop Donald Trump sa prostredníctvom svojej nadácie rozhodol osobne podporiť medzinárodnú spevácku kariéru Celeste Buckingham sumou 25 tisíc dolárov! Na svojej stránke dokonca vyzval ďalších donátorov, aby talentovanú speváčku taktiež podporili – cieľová suma na podporu hviezdnej Slovenky je 100 tisíc dolárov. „Môžem potvrdiť, že Celeste bola zo strany Donalda Trumpa a jeho tímu vyjadrená veľmi silná osobná podpora i pre jej nadchádzajuce aktivity – či už umelecké, alebo týkajúce sa medializácie jej plánovaných aktivít v USA,“ potvrdil nevídaný úspech Celestin manažér Lumír Mati. „V týchto dňoch sa taktiež do finálnej časti dostávajú rokovania o exluzívnej celosvetovej zmluve s americkým managementom, ktorá Celeste garantuje umeleckú spoluprácu s poprednými medzinárodne uznávanými hudobnými producentmi. Podrobnosti zverejníme v najbližšom čase,“ dodal Lumír Mati. „Bol to neskutočný zážitok. Život sa mi zmenil zo dňa na deň. Myslím, že odteraz sa bude diať množstvo nových vecí. Teším sa nielen za seba, ale za celý náš tím. Je to dôkaz toho, že keď človek tvrdo pracuje, dokáže naozaj veľa,“ neskrýva svoju radosť úspešná hudobníčka.

O mimoriadnom úspechu bola včera mladučká speváčka rozprávať naživo v relácii Good Day New York americkej televíznej stanice FOX5 NEWS.

V rámci svojej pracovnej cesty do New Yorku Celeste prijala tiež pozvanie organizátorov každoročného prestížneho eventu Slovak Fashion Night, ktoré si tento rok pripomína 20. výročie slovenskej i českej nezávislosti. Svojou účasťou tak v noci na dnes podporila prezentáciu mladých slovenských návrhárov vo „Veľkom Jablku“. Za účasti generálnej konzulky SR v New Yorku Jany Trnovcovej, zástupcov konzulárnych úradov a mnohých významných hostí na módnom móle predstavila svoje modely víťazka Bratislavských módnych dní 2012 Slavomíra Vlasová, návrhárky Mária Štraneková, Silvia Kissová a tiež ich kolegyne zo susedných Čiech aj Rakúska.

Napriek pracovným povinnostiam v New Yorku i tým školským v Nashville, však Celeste nezabúda na svojich fanúšikov na Slovensku a v Čechách. Už koncom mája priletí do Európy, aby sa narodeninovým dvojkoncertom s Majkom Spiritom – 31. mája v bratislavskej Refinery Gallery a 13. júna v pražskej Retro Music Hall – poďakovala svojim priaznivcom za podporu a zároveň odpremiérovala nový videoklip k duetu s Majkom „I Was Wrong“, ktorý od svojej minulopiatkovej premiéry nazbieral na serveri youtube.com v priebehu šiestich dní až 600 tisíc vzhliadnutí. Špeciálnym hosťom oboch koncertov bude Celestina mladšia sestra Carmel, ktorá taktiež rozbieha sľubnú spevácku kariéru.

O nadácii Donalda Trumpa – FundAnything

Fundraisingový projekt fundanything.com vznikol z iniciatívy miliardára Donalda Trumpa. Jednotlivcom i skupinám dáva príležitosť predstaviť výnimočné, spoločensky prínosné projekty, ktoré následne predkladá ľuďom z celého sveta na podporu formou finančných príspevkov.

Celeste Buckingham si v rámci svojho projektu vytýčila tvorbu nových skladieb a minimálne dvoch nových videoklipov. Jej cieľom je získať 100 tisíc dolárov. Donald Trump si osobne vybral zo všetkých zaslaných projektov tri, ktorý osobne finančne podporil. Jedným z nich sú medzinárodné umelecké aktivity Celeste Buckingham http://fundanything.com/en. 25 tisíc dolárov si Celeste osobne prevzala z rúk Donalda Trumpa 8. mája v sídle jeho spoločnosti, Trump Towers na 5. Avenue v New Yorku.

Celeste, ktorá len pred pár dňami dovŕšila 18 rokov, a úspešne ukončila ako jedna z najmladších študentov svoj prvý ročník na Belmont University v Nashvile, aktuálne pripravuje podpis exkluzívneho celosvetového kontraktu, a v horizonte niekoľkých mesiacov i predstavenie svojho prvého singlu v Spojených štátoch.

[oldEvropaGallery src=“5669/4b072c462a487d59e4648b346e0b1908.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5669/4f583592ed0d7dc3e99a414d2aea8df4.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5669/7dd07c84541641c1d8dc567ad50bd566.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5669/9e810df6fe3c123ab258ffd1ab292f2a.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5669/celeste.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5669/d0e79621884a05c02b269c267392d008.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach