Europa 2 - Maxximum muziky

Božská Whitney Houston už spieva v nebi!

Vo veku 48 rokov v sobotu zomrela speváčka a herečka Whitney Houston!
Jej bezvládne telo našli v hotelovej izbe hotelu Beverly Hilton v Los Angeles.

Držiteľka šiestich cien Grammy sa podľa predbežného vyšetrovania zrejme utopila vo vani. Niekoľko nemenovaných zdrojov navyše tvrdí, že polícia v jej hotelovej izbe našla aj lieky na predpis.

Šokujúce úmrtie Whitney Houston podľa prvého stanoviska vyšetrovateľov nenesie známky cudzieho zavinenia. Pitva a toxikologický rozbor krvi mali podľa medializovaných správ prebehnúť ešte dnes v noci. Výsledky však nebudú zverejnené až do konca prebiehajúcveho vyšetrovania.

Na úmrtie svojej bývalej manželky reagoval Bobby Brown, ktorý smutné správy zdieľal so svojimi fanúšikmi na vystúpení v Mississippi. V neskôr vydanom oficiálnom stanovisku fanúšikov požiadal o rešpektovanie súkromia a tiché trúchlenie.

Odchod matky ťažko znáša spoločná dcéra Bobbyho Browna s Whitney Houston. Po tom, čo Bobbi Kristinu nepustili k telu jej matky, 18-ročné dievča hospitalizovali pre psychický kolaps. Na informácie o jej stave je však nateraz vydané embargo. Podľa čerstvých správ by už však mala byž v domácej liečbe.

Úmrtie Whitney Houston cez Facebook a Twitter komentovali aj stovky poslucháčov Europy 2.
Olíviu Jenčovú odchod speváčky neskutočne zaskočil. Pomaly podľa nej prichádzame o všetkých kvalitných spevákov.
Duši Hlbočan si myslí, že nech Whitney žila svoj život akokoľvek, bola to veľká pani speváčka!
Soňa Kurucová je presvedčená, že za jej smrť nepriamo môže Bobbi Brown. Whitney zničila láska k nesprávnej osobe. Je to smutný, smutný príbeh.

Na šokujúci odchod speváckej divy reagovalo množstvo kolegov Whitney Houston. Zlomené srdce má Mariah Carey, ktorá "na svoju priateľku nikdy nezabudne, lebo okrem iného mala jeden z najúžasnejších hlasov na svete."

Reper a producent Diddy sobotu označil za jeden z najsmutnejších dní v histórii hudby.
Lionel Ritchie tvrdí, že hlas Whitney Houston bol jednoducho darom.
Dolly Parton bude podľa svojho stanoviska navždy vďačná za to, ako nádherne Whitney prespievala jej song I Will Always Love You.

K spomínajúcim fanúšikom sa samozrejme pridáva aj kolektív rádia Europa 2 a aby sme si Whitney pripomenuli venujeme jej dnes 13. februára hodinovú spomienku od 20:00 – 21:00 hod. budete môcť spomínať s nami.

Whitney Houston, odpočívaj v pokoji.

Ysu1SqtKJMs

[oldEvropaGallery src=“3641/liveleak-dot-com-ffb1e2edca37-whitney-houston-25106.jpg.resized.jpg“] [oldEvropaGallery src=“3641/whitney-houston-001-1280×1024.jpg“] [oldEvropaGallery src=“3641/whitney-houston-25120.jpg“] [oldEvropaGallery src=“3641/whitney-houston-57ae9ea239f5f870.jpg“] [oldEvropaGallery src=“3641/whitney-houston.jpg“] [oldEvropaGallery src=“3641/whitney_houston_spev_ziara_12_reuters.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach