Europa 2 - Maxximum muziky

Vladis vydal nový abum a predstavil song s Majkom Spiritom

„Slobodná vôľa je dvojsečná zbraň a je len na nás, ktorou cestou sa vyberieme,“ odkazuje Vladis vo svojom novom singli Babylon, ktorý predstavil v stredu v premiére a to exkluzívne u nás, na Europe 2.

Mladému raperovi sa podaril husársky kúsok – pozvanie hosťovať v jeho novej skladbe prijal kolega Majk Spirit. Vladis tak v horizonte posledných mesiacov predstavuje už druhý hviezdny duet. Jeho nedávna spolupráca so Celeste Buckingham Hate Song (Taký nejsom) sa aktuálne na Youtube teší z čerstvo prekonanej hranice milión vzhliadnutí.

Ako vlastne vznikol nápad na unikátny duet dvoch raperov? „S Majkom som chcel urobiť spoločnú vec už v minulosti, ale vtedy to nevyšlo. Poznáme sa dlhé roky ešte z futbalu zo Slovanu, kde sme hrali ako „puberťáci“, spomína Vladis. „Bavili sme sa spolu o tom, že by som ho chcel mať na tomto albume. Keď potom vznikol Babylon s Maxom, ktorý s ním vystupuje na White Tour, tak ho trafil track a prispel na dosku,“ prezrádza zákulisie vzniku spolupráce.

Výrazným zjavom v singli je práve spomínaný Martin Maxo Šrámek, stále viac vnímaný už nielen ako hudobný producent, ale tiež ako spevák. Oboch raperov totiž spája to, že si ako hudobného producenta svojich najnovších albumov zvolili práve Maxa. Ten do novej Vladisovej skladby pridal svoje charizmatické vokály a Babylon bol postavený.

„Skladba má viac významov. Od oslavy šance, tvoriť si svoju budúcnosť až po dôraz na to, ako s tou šancou budeš narábať,“ dodáva Vladis na margo posolstva, ktoré Babylon nesie.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Vizuálne spracovanie svojej novinky zverila trojica Vladis-Majk Spirit-Maxo režisérovi Michalovi Nemtudovi. Ten vymyslel malý hudobný výlet – ako lokáciu na nakrúcanie si vybral Rím. A tak celý tím odletel na niekoľko dní do Talianska. Na klip sa môžete tešiť už dnes…

Exkluzívna singlová spolupráca s názvom Babylon sa stala zároveň titulným singlom Vladisovho nového, v poradí štvrtého sólového albumu Generácia II Kalašnikov. Oboje – skladba i platňa – totiž vychádzajú v rovnaký deň, dnes 15. júna.

Turné je predo dvermi

Album Generácia II Kalašnikov Vladis predstaví fanúšikom aj osobne. Na jeseň totiž plánuje turné, ktorého termíny a miesta zverejní už čoskoro. „V rámci turné chceme urobiť aj krst albumu a na vybrané väčšie koncerty prídu aj niektorí hostia, uvidíme podľa termínov a času,“ dodáva Vladis. Pred tým, než sa vyberie na jesenné turné, fanúšikovia sa môžu tešiť na jeho koncerty na letných festivaloch. Potvrdené sú zatiaľ Šírava (8. 7.) a Vibe fest (8.-10.7.).

Tracklist albumu Vladis: Generácia II Kalašnikov:

 1. Intro
 2. Babylon feat. Majk Spirit, Maxo
 3. Good vibe feat. Dano Kapitán
 4. Taký nejsom(Hate song) feat. Celeste Buckingham
 5. Nemusím feat. Kali,Maxo
 6. Better feat. Celeste Buckingham
 7. Kalašnikov
 8. V labyrinte
 9. Pošlu to dál feat.Matej Vávra
 10. Hej Slovák feat. Nicole
 11. Poznáš ma feat. Matej Vávra
 12. #Čosimyslia feat. Dano Kapitán
 13. Najlepší syn feat. Matej Vávra
 14. Záujmy
 15. Lazar feat. Maxo

zdroj: official TS/soulforshow

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach