Europa 2 - Maxximum muziky

Skladba Into You od Ariany Grande v troch rôznych verziách: Ktorá sa vám páči najviac?

Speváčka Ariana Grande potvrdzuje, že patrí k špičke súčasných interpretov dvomi novými verziami jej tanečného singla Into You, ktorý poznáte aj vďaka našej hitparáde Top22 Europy2. Americká speváčka s talianskymi koreňmi zverejnila na webe acapella verziu, v ktorej vynikla farba jej hlasu, na SoundCloude potešila fanúšikov r&b verziou skladby, do ktorej si pozvala aj rapera Mac Miller-a. Počúvajte TU!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Originálna verzia pesničky Into you vyšla na Arianinom poslednom albume s názvom Dangerous Woman. O produkciu skladby sa postaral hviezdny Max Martin, ktorý má na konte spolupráce s Katy Perry, Keshou aj Justinom Timberlakom. Videoklip k pesničke, ktorý už zrejme mnohí dobre poznáte, režírovala Hannah Lux Davis, ktorá na klipoch spolupracovala aj s Nicki Minaj, Lil´Waynom či Jessie J.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Vizuál nominovali v niekoľkých kategóriách aj na prestížnu cenu MTV Video Music Awards, ktoré sa budú koncom mesiaca odovzdávať v Madison Square Garden v New Yorku. Ariana Grande je s pesničkou a klipom Into You nominovaná aj v kategórii ´najlepšie popové video´ či ´najlepšie video ženskej interpretky´. O víťazoch budeme určite informovať na webe aj vo vysielaní rádia Europa2.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach