Europa 2 - Maxximum muziky

Selena Gomez zaútočila na Instagrame na Justina Biebera!

Zdá sa, že to medzi nimi ešte neprehrmelo! Speváčka Selena Gomez zaútočila na Instagrame na svojho bývalého frajera Justina Biebera, ktorý sa fanúšikom pochválil novou priateľkou. Svoj profil na sociálnej sieti zaplavil čierno-bielymi zábermi s pohľadnou slečnou, s ktorou má tvoriť nový pár.

Niektorí followeri však reagovali mimoriadne svojsky a v komentároch zverejňovali #teamselena, čím dali Bieberovi jasne najavo, čo si o jeho novom úlovku myslia. Mladučká Sofia Richie sa však dočkala oveľa štipľavejśích a zákernejších komentárov. Bieber to nevydržal a na sociálnej sieti sa začal vyhrážať.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Zamknem si účet, ak s tým neprestanete. Táto nenávisť sa vymyká spod kontroly. Skutoční fanúšikovia sa nesprávajú tak podlo k ľuďom, ktorých mám rád,“ napísala kanadská megastar na Instagrame. A potom na fotku zareagovala Selena.

„Ak nezvládaš hejt, nezverejňuj fotky frajerky. Malo by to byť len medzi vami dvomi. A nebuď nazlostený na fanúšikov. Stoja pri tebe ako nikto iný,“ zaklincovala známa brunetka.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach