Europa 2 - Maxximum muziky

Sexy Surovcová v novom klipe: Ktorý spevák ju zlákal na účinkovanie?

„Keď som si pozrel prvú verziu klipu k mojej novej skladbe Rátaj s tým, až ma nadvihlo zo stoličky. Nielenže som bol nadšený, že moju najobľúbenejšiu pieseň v ostatnom čase prijali i fanúšikovia, no predovšetkým ma potešila skutočnosť, že verejnosti môžem predstaviť ďalšiu zo svojich mnohopočetných hudobných tvárí,“ prezrádza na margo novinky (nielen) v hudobnom éteri multitalentovaný Peter Bažík.

Skalní priaznivci všestranne nadaného interpreta Petra Bažíka sa konečne dočkali! Po tom, ako úspešný spevák prednedávnom predstavil verejnosti nový album Kto som, prichádza s ďalšou novinkou – sviežim videoklipom k najnovšej, veľmi vydarenej skladbe Rátaj s tým. Ťažko uveriť, že jej osud na Petrovom novom albume bol až do poslednej chvíle neistý.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Výnimočná skladba si zaslúži výnimočný videoklip, na ktorého vzniku sa podieľalo hneď niekoľko hviezdnych spolupracovníkov. Okrem Petra, ktorý sa v klipe predstaví v celkom novej, pre neho samotného doposiaľ nepoznanej úlohe, si na svoje prídu i mužskí diváci.

Práve tých totiž nepochybne poteší známa slovenská kráska žijúca za veľkou mlákou, tanečnica Ivana Surovcová, ktorá neváhala kvôli spolupráci s Petrom precestovať desaťtisíce kilometrov a úlohy nežnej blondínky sa zhostila presne tak, ako sa očakávalo.

Magická atmosféra, chytľavý rytmus, koncentrácia nadaných hudobníkov, kvalitný zvuk a samozrejme precízny prístup všetkých, ktorí sa o vznik a finálnu úpravu videoklipu pričinili, urobili z novinky Petra Bažíka Rátaj s tým jeden z hitov tohtoročného leta a nadchádzajúcej jesene.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach