Europa 2 - Maxximum muziky

VIEME PRVÍ! Peter Bič exkluzívne o rozpade skupiny Peter Bič Project. Čo bude ďalej?

Skupina Peter Bič Project ohlasuje veľké personálne zmeny! Speváčka Dáška Kostovčík zo skupiny odchádza, nahradí ju Victoria. Novým členom je aj je klavirista Zoli Tóth, ktorý sa na Slovensku radí medzi hudobnícku špičku. Pôvodná zostava zavŕšila spoločné pôsobenie v hudobnom svete posledným augustovým dňom.

„Victoria má hlas, aký som u nás ešte nepočul. Bola pre nás jasnou voľbou. Jej falzet totiž ľuďom spôsobuje zimomriavky v tom dobrom slova zmysle. Napriek tomu, že doposiaľ spievala najmä sama pre seba, nástup do kapely zvládla bravúrne. Za veľmi krátky čas urobila veľký pokrok a celú záležitosť poňala fakt profesionálne, „ vysvetľuje Peter Bič rozhodnutie kapely prijať Victoriu za speváčku.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Skupina chystá v novej zostave sériu koncertov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vystúpenia v Prešove, Nitre, Novom Meste nad Váhom, Michalovciach, ale aj na rodnej pôde – v Košiciach. “ Momentálne sme veľmi často v štúdiu, pracujeme na nových skladbách, chystáme koncertný program a tiež veľmi zaujímavú spoluprácu so svetovým umelcom. Nový singel spolu s videoklipom predstavíme čoskoro,“ prezradil zakladateľ Peter Bič hudobné plány svojej družiny.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach