Europa 2 - Maxximum muziky

Najočakávanejšie albumy roka 2017

Tento rok, čo sa hudby týka, bude naozaj veľký! Koncom januára vyjde album Digital Distortion, ktorý Iggy Azalea ešte minulý rok odložila. Vo februári vydá debutový album speváčka Dua Lipa, ale aj americký excentrický umelec Marilyn Manson.

Marec bude patriť speváčke Nelly Furtado, ktorá sa po rokoch mlčania vráti s albumom The Ride. Bude znieť o čosi alternatívnejšie, čoho dôkazom je prvý singel Pipe Dreams. K najočakávanejším hudobným releasom patrí tento rok aj platňa Music is the weapon od Major Lazer.

V tomto roku prinesie kompletnú hudobnú zbierku aj Zara Larsson, z ktorej stihla vydať už štyri single. Ešte pred letom vyjde nový (vraj soulový) album speváčke Kelly Clarkson. Na zozname je aj nová platňa od Justina Timberlaka, Harryho Stylesa aj Nialla Horana.

Nový album vydá tento rok aj Katy Perry, ktorá pracuje na nových pesničkách s Maxom Martinom. Ten jej v minulosti už produkoval niekoľko úspešných singlov. Zo speváčok, nové pesničky chystá aj Kylie Minogue, Charli XCX, Taylor Swift, Selena Gomez, ale aj sesterské trio HAIM.

Prečítaj si aj ďalšie články

Žena na Instagrame naletelo 150-tisíc followerov. Pekne ich všetkých oklamala!

Ed Sheeran prekvapil fanúšikov. Stačilo pár sekundové video a ľudia šaleli!

10 super trikov so šálom. Aby ste ho stále nemuseli nosiť rovnako!

Jante Jackson porodila. Syn dostal netradičné meno!

7 fantastických vecí, ktoré sa stanú, keď si zrušíte konto na Facebooku.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach