Europa 2 - Maxximum muziky

Súťaž: Vyhraj 365 balíčkov Mentos žuvačiek a kameru GoPro Hero!

Europa 2 a Mentos ti prinášajú súťaž o žuvačky Mentos na celý rok pre teba a kamoša a k tomu naviac dostaneš kameru GoPro Hero.

Ani ty si nevedel, že Mentos nie sú len cukríky, ale aj žuvačky? Z tohto dôvodu sme sa ti rozhodli priniesť nielen súťaž, ale ťa aj oboznámiť so Silou žuvania, aby si si osviežil deň so žuvačkami Mentos!

Nové žuvačky majú niekoľko blahodárnych účinkov – dlhodobo osviežia, sú bez cukru a obsahujú výťažok zo zeleného čaju. To však neznamená, že sú všetky rovnaké! Na výber máš nielen rôzne príchute, ale aj veľkosti, aby si si prišiel na svoje.

Nehovor, že by sa ti 365 balení takýchto žuvačiek nehodilo a k tomu skvelá kamera GoPro Hero 😛

Už sme ťa navnadili? Poď si zasúťažiť!

V súťažnom týždni od 15. do 19.10.2018 hráme každý deň o balík žuvačiek Mentos na celý rok + kameru GoPro Hero. Máš teda 5 šancí vyhrať tieto nadupané ceny! A čo preto musíš urobiť?

Počúvaj pozorne rádio, v rannej show Wake up! moderátori vyzvú, aby ste začali telefonovať do rádia. Prví dvaja, ktorí sa dovolajú, budú proti sebe stáť v hre a úlohou každého bude za 20 sekúnd čo najviackrát povedať bezchybne vetu, ktorú im moderátori zadajú. Komu sa to podarí viackrát vyhráva!

Sleduj Mentos na webu a sociálnych sieťach: www.mentos.sk, Instagram, Facebook

Viac o podmienkach súťaže sa dozvieš TU >>

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach