Europa 2 - Maxximum muziky

Vieš, prečo sa naši predkovia neusmievali na fotkách?

Rozmaznaní smartfónmi, ktoré svojimi parametrami šliapu na päty špičkovým fotoaparátom, sme si už zvykli na fotenie bez technických limitov.

Nebolo to tak vždy. Krátke historické okienko ti pripomenie, aké neblahé zdravotné následky by pre teba znamenal úsmev na fotke, keby si sa fotil v polovici 19. storočia.

V tom čase boli expozičné časy fotenia 15-minútovou tortúrou, kedy si si nemohol ani len kýchnuť. Ak by to nejaký odvážlivec pred objektívom predsa len riskol s úsmevom, s veľkou pravdepodobnosťou by si privodil kŕč, možno aj vykĺbenie sánky.

Viac o smartfóne sa dočítaš na oficiálnej stránke.

Naši predkovia preto v záujme zachovania zdravia zhodnotili, že keď už musia držať pózu, jedinou cestou je zízanie do prázdna. Nahodili teda ľahšie udržateľný, nezúčastnený výraz človeka pomaly umierajúceho nudou.

Éra, kedy sa ľudia prispôsobovali objektívu, je našťastie dávno preč. Dnes je to naopak, môžeš zachytávať momenty na tisíc rôznych spôsobov presne tak, ako to máš rád – či už preferuješ autentické vyznenie alebo poriadny úlet.

A keď máš v ruke motorolu moto g⁷ plus, s jej nadupanou fotografickou výbavou objavíš aj možnosti, o akých si doteraz ani nesníval. Do hry totiž prichádza umelá inteligencia.

Najvyšperkovanejší kúsok spomedzi sedmičkovej generácie moto g série disponuje softvérom na báze AI, čo robí z fotenia ešte intuitívnejšiu záležitosť. Prvky umelej inteligencie oceníš napríklad pri detekcii úsmevu či pri automatickom výbere najlepšej kompozície záberu.

Systém dvoch fotoaparátov 16 MP + 5 MP využíva veľké pixely a veľkú clonu f/1.7 na zachytenie efektov hĺbky, čo znamená dokonale verné zábery s vykreslením do najmenšieho detailu.

Motorola moto g⁷ plus s prehľadom zvláda fotenie za šera a vďaka optickej stabilizácii obrazu (OIS) robí neotrasiteľne dobré fotky aj v podmienkach, kde by sa iné smartfóny už opustili a zachytili len rozostrené šmuhy.

Dva zadné a jeden predný selfie foťák ťa prekvapia pestrosťou ponuky fotografických režimov. Postarajú sa o to, že tvojim fotkám a videám nikdy nebude chýbať šmrnc a originálny nápad.

Pýtaš sa, či tvoj smartfón energeticky ustojí, keď sa budeš od rána do večera hrať na Spielberga?

Úplne v pohode! Tento model je workoholik, čo navyše ovláda umenie efektívneho oddychu. Batéria s kapacitou 3000 mAh zabezpečí dlhú výdrž a poteší aj správa, že G-sedmička sa nabíja naozaj veľmi rýchlo. Po 15 minútach nabíjania s nabíjačkou turbopower™ vydrží ďalších 12 hodín!

Estéti iste ocenia aj štýlový a nanajvýš praktický dizajn. Veľký 6,2-palcový Full HD+ displej je inšpirovaný dizajnom kvapky vody, odolné nanokrytie P2i odpudzuje vodu a fixačná vrstva vo forme krycieho skla Gorila Glass dá tvojej plusovej kráske dlhý život bez škrabancov.

Ak potrebuješ vniesť do života viac kreatívneho fotenia, výkonu a dizajnu, motorola moto g⁷ plus je pre teba jasná voľba. Teraz už len vyriešiť dilemu, či je viac šik odtieň živej červenej alebo tmavej indigovej…

motorola moto g⁷ plus bude tvoja už za 299 eur s DPH.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach