Europa 2 - Maxximum muziky

Timmy Trumpet: Bude to epické!

EDMANIA OPEN AIR 2018 počas víkendu 22.-23. júna 2018 bude hostiť 40+ DJov z celého sveta. Headlinerom sobotňajšieho programu na hlavnom stagi je austrálsky multi talent Timmy Trumpet, ktorý má na konte hity ako Freaks, Punjabi či Al Pacino. Prečítajte si rozhovor s ním.

Ahoj Timmy, veľmi nás teší, že po prvý raz prichádzaš na Slovensko. Tešíš sa?

Vždy som túžil navštíviť Slovensko, pretože jeden z mojich dobrých priateľov je z Bratislavy a hovorí, že Slovensko je nádherné!

Vždy sme sa zamýšľali, ako si začal svoju hudobnú kariéru – fúzia trúbky, DJingu a tanečnej hudby je veľmi zaujímavá.

Začínal som ako trubkár, ale úspech neprišiel, kým som sa nenaučil hrať ako DJ a nespojil tieto dve veci dokopy. Trúbka veľmi dobre pasuje do elektronickej hudby, takže som spokojný s touto voľbou

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Máš niekoho, kto ťa naozaj veľmi inšpiruje? Povedz nám kto to je a prečo?

Obdivujem každého, kto verí v usilovnú prácu a má odvahu ísť za tým, čo chce. Snažím sa obklopovať takýmito ľuďmi, aby ma inšpirovali každý deň.

Veľa cestuješ po celom svete. Vidíš rozdiely v publikách v konkrétnych krajinách a na rôznych kontinentoch? Máš nejaké publikum, ktoré naozaj miluješ?

Naozaj len ťažko je prekonať moje rodné mesto, Sydney. Vyrástol som tam, mám tam korene, ale určite je pre mňa niečo extra Amsterdam. Je to ako môj druhý domov a v podstate hlavné mesto celého sveta tanečnej hudby.

Čo robíš, ak máš nejaký voľný čas len pre seba? Ako relaxuješ?

Bude to znieť úplne samozrejme, ale veľmi rád počúvam hudbu. Pomáha mi relaxovať a inšpiruje ma. Vždy mám náladu na nejaké dobré tracky.

Ak by si mal možnosť zahrať si B2B s hocijakým DJom na svete, kto by to bol a prečo?

Carnage. Je to môj dobrý kamoš a už sme spolu hrali. Jeho energia je úžasná! Len ťažko sa odoláva hypu, keď je pri vás. Papi Gordo je kráľ!

Videli sme, že si vydal parádny spoločný track s Hardwellom a ďalší s Vini Vici by mal vyjsť čoskoro. Ako sa ti páčilo spolupracovať s týmito producentami?

Spolupráca s Hardwellom bol splnený sen. Je veľmi talentovaný a ja som veľmi hrdý na náš track „The Underground“. Môj nový track „100“ s Vini Vici vyšiel nedávno. Tí chalani sú psytrance legendy a bola pre mňa veľká česť s nimi spolupracovať.

Čo máš v pláne tento rok?

Hudba, hudba, hudba, spánok. 😉

Prichádzaš do Trenčína, kde budeš v sobotu 23.6. headlinerom main stagu na EDMANIA festivale. Na čo sa môžeme tešiť? Máš nejaký odkaz pre svojich fanúšikov?

Chcem, aby vedeli, že si majú priniesť tú najlepšiu náladu, pretože táto show bude EPICKÁ! Testujem nové tracky, ktoré ešte nepočuli, a sú to úplne bomby!

Aktuálne novinky sleduj na EDMANIA facebooku a instagrame.

Dvojdňové vstupenky kúpiš za skvelú cenu 54,99€ TU >>

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach