Europa 2 - Maxximum muziky

Hitparáda TOP22 Europy 2 bude dovolenkovať: Nalaď si novú letnú show HOT SHOT

Konečne leto. Konečne prázdniny. A konečne obdobie dovoleniek. Je úplne jedno, kde budete tráviť najbližšie dva mesiace, nezabúdajte, že najviac letných hitov vám bude hrať rádio Europa 2. A mimoriadne letná bude aj moja nová show HOT SHOT, ktorá štartuje vo štvrtok 5. júla presne o 19.00 h.

Rozhodli sme sa, že hitparádu TOP22 pošleme dovolenkovať. Predsa len, aj taký rebríček potrebuje na nejaký čas vypnúť, aby sa v éteri objavil ešte lepší, ešte aktuálnejší, možno s malými zmenami, ktoré mu dodajú nový šmrnc.

TOP22-ku nahradí na dva mesiace HOT SHOT. Dvojhodinovka, ktorá bude bohatá nielen na hudobné novinky, ale aj aktuality zo sveta filmu. Nebudú chýbať tipy a triky, ako zvládať dva najhorúcejšie mesiace roka. V práci, doma, na dovolenke, v tábore či na prázdninách u starých rodičov.

O lete, letných dovolenkách aj divokých letných zážitkoch sa budem rozprávať so známymi osobnosťami. Katka Knechtová, Kali, Tereza Mašková, Veronika Cifrová-Ostrihoňová a ďalší… Teším sa. Počujeme sa každý štvrtok a nedeľu.

Kamil 😉

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach