Europa 2 - Maxximum muziky

Pozor! Počúvanie hudby môže spôsobiť vážne nehody

Aj ty sa prichytíš pri tom, že stíšiš hudbu, keď ideš parkovať? Počúvanie nenormálne dobrej hudby môže obrátiť tvoj život hore nohami v priebehu pár sekúnd.

Každý veľmi dobre pozná ten moment, keď ti v nenormálne dobrom rádiu ide toľko neskutočných songov, že ani nevystúpiš z auta.

Životom nás všetkých sprevádza hudba, či už si spievame v sprche, varíme obed, či sme si odskočili zacvičiť do posilky. O pár sekúnd neskôr sa častokrát prichytíme pri tom, ako sme sa úplne vytrhli z reality. A v tomto čase môže častokrát dôjsť k „nehode“, ale určite iba k tej úsmevnej.

Dáš si napustiť vaňu, a kým sa pozabudneš pri svojom obľúbenom songu, vaňa ti vytečie. Alebo si v posilňovni dáš o 50 brušákov viac. Do kuchyne sa radšej v tomto prípade ani nepribližuj!

Počúvanie rádia Europa 2 odpúta tvoju pozornosť natoľko, že nikdy nevieš, čo sa môže stať. A presne preto ho vždy zapínaš na vlastné riziko.

Počúvať nenormálne dobré rádio sa oplatí, pretože len to ti vie pomôcť v každej životnej situácii. Veď hudba predsa spája, lieči, posilňuje, napĺňa, ale aj rozpaľuje.

Už čoskoro!

Aj teba počúvanie nenormálne dobrého rádia privádza do vtipných situácií? Už v posledný septembrový týždeň nám to budeš môcť ukázať prostredníctvom nášho webu Europa2.sk. Nahráš fotografiu, ktorá odzrkadľuje, do akých nenormálnych situácií ťa privádza počúvanie hudby, na ktorej si ulietavaš, a môžeš vyhrať super ceny! Sleduj web www.europa2.sk a už čoskoro sa dozvieš viac, súťaž štartuje už 24. septembra.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach