Europa 2 - Maxximum muziky

Dara naložila Rytmusovi! Raper vymazal skladbu 8. október, speváčka zareagovala

Patrik ´Rytmus´ Vrbovský zo svojho YouTube kanála vymazal skladbu 8. október. Po tom, čo z Instagramu odstránil všetky spoločné fotky so speváčkou, prišla ďalšia rana. A Dara zareagovala!

„8. október bol, JE a vždy aj bude. A nech sú dnes karty rozdané akokoľvek, viem, že tomu dátumu a pesničke venujem vždy zvýšenú pozornosť. Na tne pocit, keď som si ju prvýkrát pustila, nechcem zabudnúť. Aj vďaka týmto emóciám viem, čo znamená milovať To, že okrem mojich fotiek vymazal Patrik zo svojho youtubového kanálu aj túto pesničku, je vlastne ďalším dôkazom, ako veľmi sú ľudia odlišní už v týchto základných princípoch. Ak by som poprela minulosť, svoje emócie, lásky, popriem seba a každé slovo, ktoré som kedy vypustila z pusy. A bála by som sa, že aj všetky ďalšie vyznania a sľuby, ktoré vypustím a dám komukoľvek inému, stratia tým pádom na váhe. Nehľadajte v mojich úvahách ľútosť ani patetickú nostalgiu, usmievala som sa vtedy, usmievam sa aj teraz, pretože 8. Október nejde vymazať ZO MŇA. Nepíšem to preto, aby sa tu teraz v komentároch komukoľvek nakladalo. Patrika mám odhliadnuc od všetkého stále rada. Bola som to ja, kto s ním žil, takže som tu tým pádom JEDINÁ, kto sa môže eventuálne sťažovať. Nepotrebujem ani poľutovať, ani utvrdzovať v tom, že sme sa k sebe aj tak nehodili. Hodili. A vo svojej dobe – lebo KAŽDÝ vzťah má „svoju dobu“ – to všetko malo svoje kúzlo. A dôkazom toho je aj pesnička 8. október,“ napísala Dara.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Dara a Patrik boli spolu dlhých sedem rokov. Patrili k najkrajším párom nášho showbiznisu, no začiatkom roka fanúšikom oznámili, že spolu končia. Presne 28. marca na Instagrame zverejnili poslednú spoločnú fotku, pri ktorej vysvetlili, že im to nevyšlo.

Pozri sa, ako im to spolu pristane.

Najhoršie voskové figuríny všetkých čias. Takto spotvorili Pattinsona, Juliu Roberts aj princeznú Dianu.

Draco Malfoy stretol po rokoch Harryho Pottera. Fotka sa okamžite stala hitom sociálnych sietí!

Prezývajú ho Nový Kali. Slovenský raper ovládol internet!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach