Europa 2 - Maxximum muziky

V Čechách a na Slovensku padol nový rekord v predaji vstupeniek. To číslo vyráža dych!

V Čechách a na Slovensku čakalo naraz vo virtuálnom rade na lístky neuveriteľných 48 700 ľudí. Prvá séria vstupeniek bola vypredaná za dve a pol hodiny. Záujem o návštevu koncertov Eda Sheerana bol enormný.

Už v prvej minúte predaja čakalo vo virtuálnom rade 33 640 ľudí, ktorí túžili vidieť tohto muzikanta naživo v Prahe na letisku Letňany.

V priebehu dve a pol hodiny bol prvý termín na 7. júla vypredaný. Chybu, ktorá sa stala pri predaji lístkov na MS v hokeji už v Ticketportali zopakovať nechcú, preto sa poistili a systémy sú už nastavené tak, že tento nápor bez problémov zvládli.

Organizátori ponúkli návštevníkom ešte druhú možnosť o deň neskôr. Predaj vstupeniek na druhý koncert sa spustil krátko po 15.00 h. Aj termín 8. júla, okrem pár vstupeniek na státie, hlási tiež full house.

Rekord padol aj pri predaji vstupeniek na koncert skupiny Metallica. Ihneď po spustení predaja malo záujem kúpiť si vstupenky na koncert v jednej sekunde 57 000 ľudí. Priemerná denná návštevnosť web stránky bola trojnásobne väčšia a za dva dni sa predalo viac ako 65 000 vstupeniek.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach