Europa 2 - Maxximum muziky

Veronika Strapková vydala nový videoklip k úspešnému songu Leave Me Now

Slovenskú speváčku Veroniku Strapkovú tiež známu ako VeronikaS vám nemusíme predstavovať. Vydala už niekoľko úspešných skladieb a dnes prináša nový videoklip.

Tvorbu práve tejto piesne radí medzi tie spontánne akcie: „Byť schopný robiť niečo iné ako obvykle je super pocit. Niekedy ma k tomu inšpiruje napríklad skvelá hudba. Presne takú mi poslal mladý talentovaný Dinelo a ja som rada, že som mohla naspievať túto peknú vec,“ uviedla VeronikaS o piesni, ktorú nahrala aj počas hektických príprav na novom EP.

Dinelo, ktorý na svojej hudbe spolupracuje prevažne so zahraničnými umelcami, chcel zasiahnuť aj do slovenskej tvorby a s niekým sa spojiť. V tomto momente ho očaril výnimočný hlas VeronikyS, ktorú keď počul, bolo všetko rozhodnuté.

Spolu tak vytvorili song, ktorý má síce pochmúrnejší text, ale hudbou a videoklipom z neho neurobili „opúšťačku“.

Pozrite si novú slovenskú tvorbu:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

V klipe môžu fanúšikovia spoznať známu slovenskú blogerku pôsobiacu v zahraničí, Natáliu Homolovú, ktorá je známa pod instagramovým pseudonymom @natintablog, kde má vyše 50-tisíc fanúšikov a spolupracuje s známymi svetovými značkami a Ronalda Majera.

Aj napriek tomu, že známy pár žije už 7 rokov v zahraničí neváhali prísť a pár dní stráviť na ich rodnom Slovensku, a my si myslíme, že to určite stálo za to! Veď posúďte sami:

Pozri sa, ako im to spolu pristane.

Najhoršie voskové figuríny všetkých čias. Takto spotvorili Pattinsona, Juliu Roberts aj princeznú Dianu.

Draco Malfoy stretol po rokoch Harryho Pottera. Fotka sa okamžite stala hitom sociálnych sietí!

Prezývajú ho Nový Kali. Slovenský raper ovládol internet!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach