Europa 2 - Maxximum muziky

MMA králi Végh a Vémola: Onedlho ich čaká ten najťažší zápas!

Po zápase storočia sa títo dvaja siláci môže tešiť na nové a nepoznané. Attila a Karlos sa totiž onedlho stanú oteckami. Ich partnerky sú v pokročilom štádiu tehotenstva a tak sa po klietke v Oktagone môžu spokojne pripravovať na rodičovstvo. A veru, že na tom pracujú obidvaja.

Atilla sa už nevie dočkať svojej mini verzie, synčeka Atiilku a s manželkou Natáliou už vybrali aj kočík. Radostne sa oň podelili aj na instagrame. „Za chvíľku ma čaká ta najväčšia výhra- ŽIVOTNÁ ❤️ síce som vyhral zápas s Karlítom, čo považujem za brutálny úspech v mojej kariére,?? ale za najväčší osobný úspech považujem moju rodinu a to že som vyhral tú najlepšiu ženu na svete, s ktorou čakáme nášho syna. Attilka junior nevieme sa ťa uz dočkať,“ napísal Végh k fotke.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Karlos Vémola síce zrejme utrpel na egu, no tento chlap je napriek prehre nezastaviteľný. Dva dni po operácií ruky už makal vo fitku a rovnako sa o svoje emócie a radosť z príchodu bábätka podelil taktiež na svojej sieti. „Před 4 lety jsem prohrál a pár dní na to jsem se probudil na operačním sále a neměl jedinej duvod zápasit dál … Ted ty důvody mám … Narodí se mi malinká Lili, které nechci ukázat že jsem se vzdal …,“ dodal bojovník.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: instagram.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach