Europa 2 - Maxximum muziky

Nebaví ťa chodiť do fitka? Pozri sa, ako vieš na sebe zamakať v pohodlí obývačky

Zamakať si na postave sa dá aj v pohodlí domova. A najlepšie je, keď máš na to trenažér. Tie sú však rôzne a my ti pomôžeme s výberom toho ideálneho práve pre teba. Tak poďme na to:

Bežecké pásy

Beh a chôdza sú skvelým spôsobom, ako spáliť prebytočné kalórie! S domácim bežeckým pásom trénuješ kedykoľvek, za akéhokoľvek počasia a ako dlho budeš chcieť!

Eliptické trenažéry

Elipticaly simulujú beh. Na rozdiel od nich ale zapájajú aj ruky, takže si na nich precvičíš rovno celé telo. Šetria kĺby, takže ak máš s týmto problém, eliptický trenažér je jasným favoritom!

Rotopedy a Recumbenty

S rotopedom si ľahko spestríš deň intenzívnym kardio tréningom. Domáce rotopedy sa zvyčajne pohybujú v nižších cenových kategóriách ako napr. bežecké pásy, takže sú dobrou voľbou pre tých, ktorí sa okrem zlepšenia kondície snažia aj ušetriť. Ak pri šliapaní túžiš po ešte väčšom pohodlí, je dobré pozrieť na recumbent . Vďaka sedadlu so širokou opierkou trénuješ pohodlne s opretým chrbtom a nohami pred sebou.

Cyklotrenažéry

Na rozdiel od rotopedov cyklotrenažéry ponúkajú oveľa autentickejšiu simuláciu jazdy na bicykli a záťaž sa na nich dá nastaviť oveľa precíznejšie. Aj preto sú obľúbeným tréningovým nástrojom cyklistov.

Veslovacie trenažéry

Steppery

Stepper simuluje chôdzu do schodov. Ide o intenzívne cvičenie, ktoré ti pomôže efektívne spaľovať kalórie.

Ak uvažuješ o kúpe fitness pomôcky aj ty, neváhaj a urob tak tento víkend, kedy sú zľavy v inSPORTline až do výšky 54%. V spolupráci s inSPORTline.

Zdroj: inSPORTline

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach