Europa 2 - Maxximum muziky

Chcete byť slávni? Hneď vás prejde chuť

Luxusné oblečenie, autá, šperky, honosné dovolenky, súkromné lietadlá, veľkolepé párty – toto a ešte viac predstavuje život slávnych osobností. Byť celebritou je totiž väčšinou spojené s prepychom, bezstarostnosťou, nekončiacou oslavou a bohatstvom. Aká je však pravda? Celebrity zvučných mien pre magazín People.com priznali, čo to naozaj obnáša byť slávnym.

Daniel Radcliffe, predstaviteľ slávneho čarodejníka Harryho Pottera, si dodnes s trpkosťou spomína, ako na neho bučali ľudia. Hoci bol ešte malý chlapec, neštítili sa po ňom pokrikovať a bučať na neho. Daniel dokonca priznal, že ako tínedžer sa s odvrátenou tvárou slávy vyrovnával pomocou alkoholu.

George Clooney sa zase priznal, že sláva ho obrala o úplne obyčajné veci, napríklad o prechádzku po parku. „V Central Parku som sa nebol prejsť už 15 rokov, a verte mi, že by som to veľmi chcel, „ povedal charizmatický herec.

A ako negatívne ovplyvnila sláva Lady Gaga? „Odkedy som slávna, patrím niekomu inému. Ľudia majú právo sledovať ma na pláži, na ulici, nemôžem zavolať políciu. Rada by som išla len tak niekam, stretla sa s ľuďmi a mala s nimi bežnú konverzáciu ako človek,“ vyznala sa.

Herečka Megan Fox sa zase ako slávna cíti šikanovaná, Justin Bieber hovorí o samote a izolovanosti, Selena Gomez o neustálom tlaku. Tak čo, ešte stále im závidite slávu?

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach