Europa 2 - Maxximum muziky

Slovenská speváčka ukázala tvár bez štipky mejkapu aj ohnivú hrivu

Nenalíčená, elegantná, ale aj sexy! Speváčka Barbora Hazuchová posiela oficiálny videoklip k popovej novinke Iná, ktorá má povzbudiť nielen jej rovesníčky.

„Každá z nás sa občas cíti nedostatočne krásna a málo sebavedomá. Potrebovala som sa doslova vyspievať zo všetkého, čo prežívam ja a určite aj mnohé ďalšie ženy. Zároveň som nás chcela povzbudiť, aby sme sa nebáli byť samy sebou. V tom, čo hovoríme, ako sa správame, ale aj v tom, čo si na seba oblečieme,“ hovorí Barbora.

Pesničku napísal Miroslav Kšiňan. „Myšlienku piesne som posunula Mirovi, ktorý dal môjmu príbehu rýmy a frázovanie. Zvládol to brilantne,“ dodáva speváčka, ktorá chystá na tento rok niekoľko ďalších hudobných noviniek.

Skladbu produkoval Oliver Žilák, ktorý má na konte spoluprácu s Emmou Drobnou či Terezou Maškovou. Pod finálnou verziou singla je podpísaný Ján Zborovjan. Videoklip vznikal v Košiciach. Ten má na svedomí dvojica Peter Krbaťa a Martin Susa. Spolurežisérkou sa stala samotná Barbora. „Od začiatku som mala o videoklipe jasnú predstavu. Verím, že sa bude ľuďom páčiť.“

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Nalaď si rádio Europa 2 aj na webe. Klikaj sem a počúvaj nenormálne dobrú hudbu.

Rádio Europa 2 na Instagrame. Klikni sem a maj všetky novinky pokope!

Europa 2 na Facebooku. Daj nám svoj LIKE. Len tak budeš vedieť, čo je nové.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach