Europa 2 - Maxximum muziky

Bude toto nový hit? Majself posiela horúci videoklip Ráno!

Majself je meno, ktoré už dlhšiu dobu výrazne rezonuje v hudobných kruhoch aj vďaka tomu, že verejnosť pravidelne zásobuje novými skladbami. Len pred tromi týždňami vydal tanečnú pecku „Jump“ a včera svojich fanúšikov potešil čerstvou novinkou „Ráno“, ktorá Ťa zaručene postaví zo stoličky !

„Ráno“ je predposledný singel z pripravovaného albumu „Romeo a Julia“ ktorý celý venoval svojej žene Júlii. Tá vystupuje po Majselfovom boku v celom videoklipe a zaujímavosťou určite je, že okrem chytľavej melódie a dynamického „flowu“ má text aj jemne erotický podtón. „„Ráno“ vznikla ako jedna z prvých skladieb na album „Romeo a Julia“ a patrí medzi moje najobľúbenejšie vecí . Text som napísal ak sa správne pamätám okolo 4 ráno, po ceste domov z jednej akcie a v podstate vyjadruje túžbu byť s milovaným človekom, preč od všetkých každodenných stresov a splynúť s ním, respektíve s ňou v jedno telo. Text má hlavne v druhej slohe erotický podtón, keďže album „Romeo a Julia“ zachytáva vzťah muža a ženy zo všetkých subjektívnych stránok a erotika medzi vzťah dvoch ľudí patrí.“dodal Majself.

O hudbu sa v tomto prípade postaral Hoodini, s ktorým Majself spolupracoval na hitoch „Mám to rád“ alebo „Znovu“. Videoklip mal na starosti už štandardne Dušan Krajčovič a natáčal sa v uliciach nočnej Bratislavy a slnečných plážach Thajského Chawengu. „Kontrastné prostredie sme vybrali schválne, keďže pekne podčiarkuje myšlienku textu. Zaujímavosťou je, že scény vo vode sme točili na preslávenej Nikki Beach, ale vybrali sme nevedome úsek 50 metrov, kde sa nachádzali kraby a kedže sme na natočenie celej scény mali zhruba 15 minút, museli sme akceptovať to, že nás vo vode kraby celých dokúsali“ v krátkosti zhrnul hlavný aktér dnešnej novinky.

Album „Romeo a Julia“ si budeš môcť objednať v predpredaji už od 26.5 !

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach