Europa 2 - Maxximum muziky

Vieme, kto je tajomný muž po boku slovenskej speváčky

Speváčka Carmel Paradise (vlastným menom Carmel Paradise Buckingham) vydá už budúci týždeň svoj prvý singel v tomto roku. Novinka s názvom Smoke Break vznikla v americkom Nashville a videoklip k nej nakrútila Carmel v Bratislave.

Pozrite si ochutnávku videoklipu, v ktorom si po jej boku zahral aj osudový muž…

Na sociálnych sieťach speváčky Carmel Paradise sa už vyše týždňa deň čo deň objavujú tajomné odkazy na novinku Smoke Break. Ide o najnovší singel, ktorý Carmel odpremiérujev pondelok 27. mája v sprievode videoklipu.

Speváčka nahrala singel v americkom Nashville pod taktovkou mladej talentovanej producentky Krysten Simone, ktorá je podpísaná aj pod Carmelinými predchádzajúcimi singlami Selfish či Heartbreaker.

Carmel sa však medzičasom presťahovala na Slovensko, a tak nakrútila videoklip k skladbe v Bratislave. Na režisérsku stoličku sa posadil stále vyhľadávanejší režisér Martin Miko v tvorivom tandeme s výkonnou producentkou Lesanou Kurill. Po sérii amerických videoklipov sa tak Smoke Break stal prvým Carmeliným videoklipom režírovaným a nakrúteným na Slovensku.

Po speváčkinom boku sa vo videoklipe objavuje osudový muž, ktorého si zahral slovenský model a herec Dušan Kajaba.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach