Europa 2 - Maxximum muziky

Dominika Mirgová na TOTO SOM JA TOUR: „V každej pesničke je kus zo mňa“

„Konečne robím hudbu, akú som vždy chcela. V každej pesničke je kus zo mňa. Na tomto albume sme veľmi tvrdo pracovali. Každú jednu vec si môžem púšťať dookola a neomrzí ma“. Podľa Dominikiných slov sa až na novom albume bez akýchkoľvek obmedzení prejavila jej skutočná umelecká osobnosť, a práve to ju napokon ovplyvnilo pri výbere názvu „Toto som ja“.

Práve k tomuto albumu Dominika Mirgová odštartovala 6.12.2019 v Šaštíne svoje rovnomenné klubové turné. So svojim tímom sa rozhodla pre 6 zastávok v rámci Slovenskej republiky. Na turné si pozvala hostí, ktorí na albume participovali a interpretov s ktorými spolupracuje. Jedná sa o dvojhodinovú show v sprievode tanečníkov. Svoju účasť na tomto turné potvrdili hostia ako náš moderátor Šorty.

Ďalej toto turné podporili hostia ako Adiss skladbami Jingjang a Noc patrí nám, Puerto spoločnou latino skladbou Seňora, BOKI hitom Nikdy S5, Saimonsa, Ronie a Dawe White.

Okrem spoločných skladieb s Dominikou odohrajú všetci interpreti aj hity zo svojich vlastných tvorieb. Za DJ-ským pultom sa objaví DJ Grizzly, ktorý v minulosti sprevádzal úspešného interpreta Majselfa.

V rámci moderátorskej výzvy Europy 2 bude Dominika hosťom v show našej Mišuls už tento piatok!

Kluby v jednotlivých mestách sa otvárajú od 21:00 a vyše dvojhodinová show začína po 23:00. VSTUP je povolený od 16 rokov a osoby mladšie ako 16 rokov majú zaručený vstup s doprovodom zákonného zástupcu.

VIP VSTUP je iba pre osoby od 18 rokov! Osoby mladšie ako 18 rokov iba s doprovodom dospelej osoby.

Po prvých dvoch zastávkach v Šaštíne a Košiciach TOTO SOM JA tour pokračuje v ďalsích štyroch mestách:

13.12.2019 Nitra

14.12.2019 Rimavská Sobota

20.12.2019 Čadca

21.12.2019 Zemianske Kostoľany

Videopozvánka tu:

Zdroj: Rádio Europa 2

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach