Europa 2 - Maxximum muziky

DELIK: „V dnešnej dobe ti stačí natočiť video na mobil a keď si dobrý, tak sa niekam dostaneš“ (rozhovor)

Osťo privítal v štúdiu člena legendárneho zoskupenia z Handlovej, Delik nám okrem iného porozprával o pripravovanom albume, zaspomínal aj na staré časy a opísal svoje pocity po tom, ako sa stal otcom.

Rapper nám prezradil , že na začiatku nemali vlastné beaty, prvé texty písali do interloodu (inštrumentálna časť skladby) z albumov skupiny Naše Vec.Od roku 1999 boli zavretí s kapelou v skúšobni, kde nahrávali svoje prvotiny.V roku 2004 vyšlo ich legendárne prvé demo, ktoré odštartovalo ich kariéru už pod menom Moja Reč.

Ako jedna z mála skupín boli prví, ktorí vystupovali so živou kapelou. Líšili sa spôsobom ako písali a interpretovali svoje texty. V tom ich najviac ovplyvnila tvorba z Nemecka a Ameriky. Ako skupina vydali úspešné albumy Dobrí chlapci mixtape vol.1, S/M show, Dobrí Chlapci mixtape vol.2, Dual Shock a Dobrí Chlapci 3.

Čo sa týka jeho prvého sólo albumu, Delik nám prezradil, že bude plný fresh producentov ako napríklad Vibe Chief, ktorí ho nakopli. Podľa jeho slov môžeme očakávať našľapaný, energický a uvoľnený album.

Celý rozhovor si pozri TU:

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach