Europa 2 - Maxximum muziky

VIDEO: Majself posiela všetkým NÁDEJ a podporu prostredníctvom svojho nového songu

Majself sa nám prostredníctvom tejto piesne doslova vyspovedal. Zároveň chce touto piesňou vyjadriť svoju podporu iniciatíve #KtoPomozeSlovensku. Skladbou chce podporiť zbierku pre tých, ktorí nám poskytujú svoju nádej v týchto ťažkých časoch. Skladba je venovaná všetkým, ktorí hľadajú nádej a snažia sa pochopiť aktuálne dianie vo svete.

Všetky nadobudnuté financie zo skladby venuje raper na dobrú vec. Svojim finančným zárobkom zo skladby pomôže iniciatíve #KtoPomozeSlovensku.

Majselfove slová mnohých dojmú:

„Skladbu som napísal formou listu pre najlepšieho priateľa, ktorému som sa dlho neozval. Ten najlepší priateľ je v tomto prípade vyššia moc, v ktorú verím a prosím ju o pomoc v aktuálnej situácii, ktorú prežívam a vnímam okolo seba. Vizuál reaguje na udalosti od začiatku tohto roka až po súčasťné ťažké dni a hodiny. Na konci klipu je poďakovanie pre ľudí, ktorých ja osobne vnímam ako hrdinov a zároveň predĺženú ruku, spomínanej vyššej moci. Mám pocit, že celá situácia s Covid-19, požiarmi v Austrálii či Amazónii a xy dalších vecí, ktoré sú už takmer dennou súčasťou, sa nám snaží niečo povedať. Aktuálne som nielen ja, ale aj my všetci postavení pred novú situáciu, s ktorou nikto nerátal a pravdepodobne ju nezažilo veľa z nás. Verím, že aspoň časť z nás pochopí, čo nerobíme správne a začne k niektorým veciam pristupovať inak. Zároveň dúfam, že touto skladbou aspoň kúskom pomôžem k tomu, aby ľudia precítili reálnosť, vážnosť a aktuálnosť situácie a začali sa správať zodpovedne. Pretože ľudia ako lekári, záchranári, policajti, požiarníci či predavači v potravinách nasadzujú denno-denne svoj život aby sme my mohli žiť ten svoj. Zato im patrí obrovské ďakujem.“

Song Pošli mi nádej nájdeš tu:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach