Europa 2 - Maxximum muziky

Novinka od Rakovického – Cítim sa slobodne vznikla tesne pred pandémiou. Počúvaj a užívaj si!

Spevák Marek Rakovický so svojím projektom Rakovicky prináša ďalší hudobný skvost, a to rovno spolu s aktuálnym videoklipom. „Pieseň Cítim sa slobodne je už v krátkom čase náš ďalší počin z nedávnej návštevy USA. V Amerike sme boli naozaj len tesne predtým, ako naplno prepukla svetová pandémia“, prezradil Marek Rakovický.

Video k piesni spolu s producentom Oliverom Fillnerom natočili priamo na severe americkej Floridy v Panama City Beach. „Mali sme neuveriteľné šťastie si naplno užiť doslova posledné slobodné chvíle sveta pred pandémiou,“ povedal Marek.

Pieseň je ako ušitá na mieru momentálnej karanténnej situácii a je o užití si každej chvíle, ktorú máme k dispozícii – či už je to na vzdelávanie sa alebo pestovanie vnútorného pokoja. Na spoluprácu si vybrali aj veľmi šikovnú mladú speváčku Mišku Hanudelovú, s ktorou už teraz robia v štúdiu LVGNC na viacerých pesničkách „Páči sa nám jej hlas a je veľmi zdatná aj ako autorka. Určite to nebude naša posledná spolupráca,“ uzatvorili chalani z projektu Rakovicky, ktorí sa naozaj činia.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: europa2.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach