Europa 2 - Maxximum muziky

Katy Perry šokovala svojich fanúšikov priznaním: Myšlienky na samovraždu!

Známa speváčka Katy Perry sa v rozhovore, ktorý nedávno poskytla známemu kanadskému rádiu, priznala, že po rozchode so svojím terajším snúbencom Orlandom Bloomom v roku 2017 bojovala so samovražednými myšlienkami.

Perry a Bloom sa stretli v roku 2016 na Zlatých glóbusoch a randili spolu asi rok, kým sa na krátku dobu rozišli vo februári 2017. Ich odlúčenie trvalo až do februára 2018, kedy sa dali opäť dokopy. Presne o rok už ohlásili svoje zásnuby a v marci 2020 zamilovaný pár oznámil svojim fanúšikom, že čakajú prvého spoločného potomka. Britský herec, ktorý sa preslávil úlohou v úspešnej trilógii Pán prsteňov, už má syna Flynna s jeho ex-manželkou, austrálskou modelkou Mirandou Kerr.

Katy Perry v rozhovore vysvetlila, že toto pre ňu temné obdobie sa jej podarilo prekonať pocitmi vďačnosti. „Vďačnosť je pravdepodobne to, čo mi zachránilo život, pretože ak by som ju v sebe nenašla, utápala by som vo svojom vlastnom smútku a pravdepodobne by som si to hodila. Avšak našla som spôsob, ako byť vďačnou. Ak sú veci fakt zlé a nemám dobrú náladu, stále si opakujem: „Som vďačná, som vďačná!“.

My dúfame, že toto obdobie už obľúbená speváčka dávno prekonala a so svojim snúbencom ju čakajú už len samé pozitívne veci.

Zdroj: insider.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach