Europa 2 - Maxximum muziky

Mairee, Majself, Čis T a Mišo Biely – štyria PÁNI, ktorí ťa vezmu na poriadnu latino jazdu v songu HOCIKAM!

MAIREE vlastným menom Miroslav Svaty je producent, skladateľ a Dj, ktorý so svojou latino skladbou „PAPAPA“rozvíril slovenský Youtube so svojimi vyše 14 miliónmi videní ešte v roku 2017. Po krátkej mainstreamovej prestávke, ktorú venoval elektronickej hudbe, dnes vydáva letný latino song s legendárnymi raperskými menami HOCIKAM, ktorým tak odštartoval ochutnávku dlho očakávaného albumu PREPOJENÍ, ktorý je naplánovaný na záver tohto roka.

Skladba HOCIKAM vznikla už počas pandemickej karantény, kedy MAIREE prizval na skomponovanú hudbu slovenského rapera Majselfa. Ten okamžite zareagoval názvom songu, ktorý bol priznačný pre všetkých, čo chceli počas toho obdobia odísť kamkoľvek, hocikde, hocikam…“Bolo to vtedy pre každého umelca ťažké obdobie, ale keď som si vypočul hudbu od MAIREEHO pustil som sa okamžite do slohy, keďže ja si idem tieto melodické linky s prvkami latino. Vtedy som akurát premýšľal nad tým, kedy to konečne skončí a vypadneme niekam, preto mi napadol názov skladby, ktorý sa mi navždy bude spájať s tým pocitom, že sme nemohli ísť nikam a verím, že už to ani nezažijeme“ vracia sa spätne k vzniku skladby raper Majself.

Celkovo text si interpréti robili sami, jediná podmienka od autora hudby bolo zachovať štruktúru a timing refrénu a slôh. „Hudobníkom by sa nemali dávať mantinely lebo ich tým vieme pripraviť o kreativitu a originalitu. To, čo cítia z mojej hudby som chcel počuť v ich texte, čo sa podľa mňa podarilo na výbornú. Majself dal neskutočnú úvodnú slohu, Mišo Biely refrénom dodal tu pravú letnú náladu a Čisty to podčiarkol exotickým latino vibom v slohe. Keď som počul toto spojenie prvýkrát, vedel som, že lepšie som si nemohol vybrať, má to všetko, čo letný hit potrebuje“, hovorí producent a skladateľ MAIREE.

V dokonalom horúcom klipe nesmela chýbať voda, dievčatá, autá, ale opäť sa mihne vo svojom vlastnom vizuály aj režisér Daniel „GOGO“ Štrauch, ktorý s umelcom spolupracuje už od minulého roka na jeho klipoch.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: europa2.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach