Europa 2 - Maxximum muziky

Sunday Session so Slipom: „Nedokázal by som počúvať iba rap…“

Spoločne so skupinou Názov Stavby vydal v roku 2003 album s názvom Reč naša. O štyri roky neskôr, v roku 2007 vydal album so skupinou L.U.Z.A 3mená 4písmená. Jeho prvý sólový album s názvom Kde je rap? uzrel svetlo sveta v roku 2014.

Rok 2019 bol pre Slipa hektický, hlavne čo sa týka pracovného života. Pevne verí, že rok 2020 bude lepší a oveľa krajší. Slipo sa netají tým, že ľudí nejak nemusí. Nerád sa pohybuje vo veľkých skupinách. Sám seba hodnotí ako uzavretejšieho človeka. Svoj čas trávi predovšetkým v prítomnosti svojich najbližších a svojho milovaného psa, ktorý je pre rapara všetkým.

Svoje začiatky vníma pozitívne. Už od jeho prvotných začiatkov mal doma podporu v svojej mamine, ktorá mu dávala peniaze na štúdio a stála za ním. K začiatkom svojho syna sa nepostavila negatívne, pretože videla, že syna to veľmi baví, napĺňa ho to. Samotný Slipo spomína, že mamina ho vždy podporovala a keď si hudbou zarobil prvé peniaze mohla vidieť, že to celé má naozaj zmysel.

Slipo patrí medzi jedného z mála slovenských raperov, ktorého skutočné meno nie je verejnosti známe. Sám priznáva, že potrebuje mať v živote stanovenú disciplínu, potrebuje chodiť do práce – inak je lenivý.

Slipo sa netají ani tým, že nepočúva len rap. Rád si vypočuje napríklad aj operu.

V rozhovore sa okrem iného dozvieš, čo považuje Slipo za najhoršiu vec v živote, ako vníma svoje úplne začiatky,alebo či napíše svoj ďalší sólový album.

Celý rozhovor Slipa s Osťom si môžeš pozrieť a vypočuť práve tu:

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach